Alpecin [recenze]: Spolehlivý šampon proti vypadávání vlasů?

Kofeinový šampon má v posledních několika letech na poličce v koupelně větší množství lidí. Nejde jen o ženy, které chtějí objemnější hřívu, ale i o muže, které často trápí problémy s pokožkou hlavy a řídnutí vlasů. Bude pro vás dobrou volbou dlouhodobé používání kofeinových šamponů Alpecin?

alpecin recenze

Alopecie je problémem, který se týká poměrně velkého počtu mužů. Často začíná velmi nenápadně, kouty se ale postupně rozšiřují, vlasy slábnou a nakonec vám může zůstat jen kroužek vlasů okolo hlavy.

Přečtěte si: Příčiny řídnutí vlasů

I muži se však chtějí líbit, a to jak sami sobě, tak ženám a svým kolegům (nikdy nepodceňujte sílu profesního dojmu), takže je může trápit, že je při řídnutí vlasů nenapadají žádné vhodné pánské účesy, které by mohly tento nedostatek efektivně zakrýt.

💡  Nakupujte bezpečně: Alpecin nebo jakoukýkoliv jiný šampon doporučujeme kupovat v ověřených e-shopech. Získáte záruku toho, že se jedná o 100% originální výrobek se zárukou kvality. ✅  Alpecin na BENU.cz

Primárně vám ale vždy pomůže především správně nastavená péče, která může mít na vlasy a jejich záchranu největší vliv.

Alpecin shampoo

I když se Alpecin profiluje především jako přípravek pro muže (Alpecin pro ženy neexistuje),  nemusí se po něm bát sáhnout ani dámy . Zajímavostí je, že i když všichni známe především Alpecin Coffein shampoo, existují i jeho další varianty, na které se lze v případě zájmu podívat. (Mnohé ale nebývají tak snadno k dostání v normálních obchodech a větší šanci na úspěšný nákup budete mít především na internetu.)

Přečtěte si: Na co je dobrá přeslička rolní?

Úplně nejznámější je Alpecin Energizer Coffein Shampoo C1, existuje ale i Alpecin SPORT Kofeinový CTX či Alpecin Medicinal šampon na mastné vlasy. Případně se lze setkat i s Alpecin Tuning Shampoo či s Alpecin Hyposensitiv a Alpecin Hybrid.

✅ TOP 7 vitamínových komplexů nSrovnání vitamínových komplexůa českém trhu

K dokonalému účesu patří krásné a zdravé vlasy, o které je třeba pečovat hlavně zevnitř. Porovnejte si jednotlivé vlasové výživy v našem praktickém testu.

Tip redakce – ALPECIN Energizer Coffein Shampoo C1

Alpecin [recenze]: Spolehlivý šampon proti vypadávání vlasů?

👩 Kofeinový šampon

✅ pomáhá předcházet nadměrnému vypadávání vlasů
✅ stimuluje růst vlasů přímo u kořínků
✅ povzbuzuje růst vlasů
✅ neobsahuje změkčující látky

 

 

Jaké jsou mezi nimi rozdíly?

alpecin recenze

Rozdíly jsou především ve vzhledu balení. Řada Medicinal, která je vhodná i pro citlivou pokožku hlavy, mívá ve většině případů bílou barvu balení. Standardní kofeinové šampony Alpecin zase mívají černou barvu, která může mít čas od času i červené prvky. Alpecin Hybrid vás naopak nejčastěji přitáhne svou jasně modrou barvou. Bylo by ale bláhové si myslet, že rozdíly jsou jen v tomhle.

Tip: Jak oživit poškozené vlasy?

Když rozdíly mezi nimi porovnáme hlouběji, Alpecin Hybrid pomáhá hydratovat pokožku hlavy, omezuje její svědění a pomáhá bojovat proti suchým lupům. Alpecin Energizer Coffein Shampoo C1 zase pomáhá stimulovat růst vlasů. Alpecin Hyposensitiv je vhodný pro lidi se suchou a citlivou pokožkou hlavy. Alpecin Tuning Shampoo je zase oblíbený u lidí, kteří mají potíže s vypadáváním a šedivěním vlasů.

Jak tedy můžete sami dobře posoudit, Alpecin má velmi široký výběr produktů, ze kterých si dokáže vybrat opravdu každý. To z Alpecinu činí jeden z nejoblíbenějších šamponů na růst a vypadávání vlasů. Samozřejmě ale není jediný.

Přečtěte si: 10 nejlepších šamponů bez silikonů

Kolik stojí a kde ho koupit?

Alpecin [recenze]: Spolehlivý šampon proti vypadávání vlasů?

Šampony Alpecin jsou poměrně dobře dostupné, protože se často prodávají v drogeriích a ve větších obchodech, které mají i sekci kosmetických přípravků a pečující kosmetiky. Dále můžete Alpecin koupit i online a v některých lékárnách, které taktéž mívají bohatý výběr různých produktových řad. (Lékárníci vám navíc mohou poradit, která z nich pro vás bude nejlepší. Stačí se obvykle zeptat na přepážce, která patří k dermokosmetice.)

Co se týče ceny a velikosti balení, ani tady není nic zásadního, co by se dalo Alpecinu vytknout. Obvyklá velikost lahve šamponu se pohybuje od 200 ml do 375 ml. Za jedno balení pak zaplatíte cca od 150,- do 249,-, takže nejde o nic hrozného.

Zkušenosti

Když se podíváme na srovnávače zboží, vidíme, že některé výrobky Alpecin se pravidelně nachází na předních příčkách TOP výrobků v kategorii. (Například Alpecin Energizer Coffein Shampoo C1 je na srovnávači Heureka na pozici TOP 3. A není jediný, kterému se dostalo nějakého ocenění.)

Navíc, Alpecin se dočkal i nejrůznějších napodobenin od některých privátních značek obchodních řetězců atd. Vzhledem k tomu, že málokdo kopíruje něco, co není dobré, už to samo o sobě opět značí, že jde o kvalitní výrobek, který byste si měli alespoň jednou koupit a otestovat ho na vlastní kůži.

Nyní se zaměříme na to, co o šamponech Alpecin říkají lidé, kteří se ho rozhodli vyzkoušet.

Ti, kteří byli s nákupem spokojeni, nejčastěji zmiňují, že:

Výhody
  • Pozorují mnohem menší úbytek vlasů
  • Má příjemnou vůni
  • S ním jsou spokojeni a pomáhá jim
  • Ho používají dlouhodobě
  • Podporuje růst vlasů

Ti nespokojení zase říkají, že:

Nevýhody
  • Jeho složení by mohlo být obsáhlejší
  • Účinek není trvalý
  • Je jeho cena vyšší

Zkušenosti zákazníků na internetu

 

alpecin šampon recenze
Zdroj: Zbozi.cz
alpecin kofeinový šampon recenze
Zdroj: Alza.cz

 

alpecin zkušenost
Zdroj: Pilulka.cz
alpecin hodnocení šmapoun
Zdroj: Heureka.cz

Jaké jsou alternativy šamponů Alpecin?

Samozřejmě existuje i nepřeberné množství dalších šamponů proti vypadávání vlasů, které obsahují kromě kofeinu i bylinky, takže si lze vybrat i z dalších zajímavých alternativ. Proto jsme pro vás napsali recenze na další produkty. Přírodní šampon a kondicionér Vlasimo, přírodní kosmetika Vlasové hnojivo, vitamíny na vlasy Foligo nebo kapsle na vlasy Venira.

 

 

Také máte s Alpecinem pozitivní zkušenost?

✅ TOP 7 vitamínových komplexů nSrovnání vitamínových komplexůa českém trhu

K dokonalému účesu patří krásné a zdravé vlasy, o které je třeba pečovat hlavně zevnitř. Porovnejte si jednotlivé vlasové výživy v našem praktickém testu.

Líbilo se? Dejte nás přečíst také svým přátelům!
Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest

O autorovi

Redakce Dokonalyuces.czNa tomto článku se podílel celý náš tým DokonalýÚčes.cz. Připravujeme pro vás tipy ze světa vlasové kosmetiky, přípravků na vlasy, inspirace a zdraví. A to jak pro ženy, tak pro muže. Zvláštní pozornost věnujeme aktuálním beauty trendům, které vám pomohou vybrat ten správný účes v aktuální době.

Za celou redakci děkujeme, že nás čtete. ❤️