Vlasimo [recenze]: Jaké má účinky na vlasy? Odhalí tyto zkušenosti!

Poslední aktualizace článku: 17. srpna 2023

Existuje mnoho způsobů, jak se starat o vlasy, nehty nebo pokožku. Jedním ze způsobů, jak toho docílit, jsou kosmetické přípravky a doplňky stravy. V této recenzi se podíváme na Vlasimo, jednu z předních značek zaměřující se právě na kosmetickou péči o vlasy, nehty a pokožku.

Péče o vlasy může být pro některé z nás tvrdým oříškem. Pro vlasy je totiž důležitá nejen vnější, ale také vnitřní péče. Neplatí to ale jen o vlasech, ale také o pleti a nehtech. Mnoho lidí tak zkouší různé doplňky stravy na vlasy, nehty a pleť v podobě tablet. Rozhodně však nelze opomenout i používání některých kosmetických přípravků na vlasy, tedy různých šamponů, kondicionérů, sér a podobně. Dnes se podíváme na značku Vasimo, která se snaží vytvořit ideální volbu pro péči o vlasy, nehty a pleť.

Co to ale ✅ Vlasimo vlastně je a jak je na tom se složením, účinky a zkušenostmi? Na to se podíváme v naší recenzi níže.

Vlasimo

Vlasimo [recenze]: Jaké má účinky na vlasy? Odhalí tyto zkušenosti!

 

✅ Vlasimo je česká značka nabízející přírodní kosmetiku pro péči o vlasy, nehty a pokožku. V nabídce má doplněk stravy (dodávající vlasům, nehtům a pokožce významné živiny), šampon a kondicionér. Všechny výrobky jsou vyrobeny v České republice. Provozovatelem e-shopu a prodávajícím Vlasimo výrobků je společnost PHARMADO s.r.o. sídlící v Praze. Firma působí na poli doplňků stravy od roku 2017 a obsloužila již desetitisíce zákazníků.

Doplněk stravy

Vlasimo [recenze]: Jaké má účinky na vlasy? Odhalí tyto zkušenosti!

✅ TOP 7 vitamínových komplexů nSrovnání vitamínových komplexůa českém trhu

K dokonalému účesu patří krásné a zdravé vlasy, o které je třeba pečovat hlavně zevnitř. Porovnejte si jednotlivé vlasové výživy v našem praktickém testu.

 

 Doplněk stravy ✅ Vlasimo obsahuje 19 účinných látek , což je v porovnání s konkurencí nejvyšší možné číslo na trhu (nebo se nám alespoň vyšší číslo nepodařilo nalézt). Jednotlivé látky můžete vidět výše na obrázku. Ve složení nalezneme vitamínový komplex, obsahující: Vitamín A (pomáhá k udržení normálního stavu pokožky), vitamíny skupiny B (biotin přispívá k udržení normální stavu vlasů a pokožky), vitamín C (přispívá k normální tvorbě kolagenu pro normální funkci kůže) a vitamín E (pomáhá chránit buňky před oxidativním stresem).

Dále jsou zde i účinné minerály a stopové prvky, například selen a zinek napomáhá k udržení normálnímu stavu vlasů a nehtů. Měď zase přispívá k normální pigmentaci vlasů a pokožky. Mimo minerály a stopové prvky zde nalezneme kolagenkyselinu hyaluronovou a aminokyseliny L-cystein, L-methionin a L-tyrosin.

Kromě těchto látek zde nalezneme i bylinky. Jedná se o přesličku rolní obsahující vysoké množství křemíku, který stimuluje růst pevnějších vlasů. Můžeme zde nalézt kopřivu dvoudomou, známou mnohými účinky (říká se o ní také, že má účinky i na vlasy). Pivovarské kvasnice mohou být zas zajímavé svým obsahem vitamínu B.

Složení tabulka

složení ve 2 tobolkách % Referenční hodnota příjmu
Vitamín A 800 μg 100
Vitamín B5 36 mg 600
Vitamín B6 5 mg 357
Vitamín B7 300 μg 600
Vitamín B9 200 μg 100
Vitamínc C 80 mg 100
Vitamín E 12 mg 100
Selen 200 μg 364
L-Methionin 100 mg není určena
Hyaluronát sodný 100 mg není určena
Zinek 10 mg 100
L-Cystein 100 mg není určena
MSM 100 mg není určena
Hydrolyzovaný kolagen 100 mg není určena
L-Tyrosin 100 mg není určena
Pivovarské kvasnice 160 mg není určena
Přeslička rolní 300 mg není určena
Kopřiva dvoudomá 150 mg není určena
Měď 1 mg 100

Dávkování doplňku Vlasimo

Jedno balení výživového doplňku ✅ Vlasimo obsahuje 60 tobolek. Dávkování Vlasimo je stanoveno na 2 tobolky denně. Tobolka by se měla zapít dostatkem vody, jedna lze užívat ráno před/s jídlem a druhá večer před/s jídlem (zvýší to tak celkovou vstřebatelnost).

Šampon

Schéma složení šamponu Vlasimo

Další kosmetikou značky ✅ Vlasimo je přírodní šampon pro objem a růst vlasů. Všechny aktivní, obsažené látky jsou napsány na obrázku výše. Přírodní šampon je bez sulfátu a parabenů. Sulfáty sice svou pěnivostí mohou navodit pocit zcela čistých vlasů, problémem ale je, že také narušují přirozený povrch pokožky a mohou ji vysušovat společně s vlasy. Běžně se lze tak setkat s šetrnějšími alternativami, které jsou využity i v šamponu a kondicionéru Vlasimo.

Kondicionér

Schéma složení kondicionéru VlasimoMimo šampon nabízí značka Vlasimo i přírodní kondicionér. Opět lze vidět látky na obrázku výše. Jeho hlavními látkami je kurkuma, panthenol a kofein určenými pro výživu a regeneraci vlasových vláken. Kondicionér je, stejně jako šampon, bez sulfátů parabenů.

Recenze a zkušenosti

Nyní si rozebereme několik zkušeností s ✅ Vlasimo. V první řadě přímou zkušenost Jany z Prahy s Vlasimo v našem rozhovoru, dále i zkušenosti na internetu.

Zkušenost Jany s Vlasimo

Jakou měla zkušenost s Vlasimo jedenapadesátiletá Jana z Prahy? Zeptali jsme se této uživatelky, jak je spokojená.

Jaké výrobky Vlasimo jste zkoušela?

Zkoušela jsem doplněk, šampon a kondicionér.

Jak vypadaly vaše vlasy před užíváním doplňku stravy Vlasimo?

Před užíváním tohoto doplňku jsem měla vlasy slabé, lámavé a bez lesku. Narostly mi maximálně v délce po ramena, hodně mi vypadávaly. Byla jsem z toho nešťastná.

Proč jste zvolila doplněk stravy Vlasimo?

Užívala jsem předtím doplňky na vlasy od jiných firem, které mi nepomohly. Na internetu jsem objevila výrobek Vlasimo, kde jsem se ze zkušeností ostatních spokojených zákazníků dozvěděla o účincích Vlasima. Zakoupila jsem si dvě balení na zkoušku. Vlasimo jsem si zakoupila především proto, abych měla vlasy lesklé, delší a zdravé.

Řešila jste cenu nebo obsažené látky?

Ne, zaujaly mě zkušenosti ostatních lidí.

Jaká byla zkušenost ze začátku užívání?

Po 2 měsících užívání jsem cítila zlepšení. Vlasy mi narůstaly a byly více zdravé, pevné a přestaly mi vypadávat. Také nabraly nových lesklých barev.

Co jste dělala po konci užívání?

Poté jsem zakoupila další balení, již na 3 měsíce. Nyní užívám Vlasimo už druhým rokem a i okolí si všímá mých krásných vlasů. Cítím se díky tomu celkově lépe.

Zmínila jste, že jste vyzkoušela i šampon a kondicionér Vlasimo. Jakou jste s nimi měla zkušenost?

Vlasy si umývám dvakrát šamponem a jednou kondicionérem, takto to dělám dvakrát týdně. Když jsem tak učinila s Vlasimo šamponem a kondicionérem, staly se mé vlasy po měsíci umývání hebčejší, hustější a lesklejší. Jedno balení kondicionéru a šampónu mi vydrželo čtyři měsíce.

Vlasimo [recenze]: Jaké má účinky na vlasy? Odhalí tyto zkušenosti!

Je ještě něco, co byste chtěla dodat?

Děkuji moc za tento výrobek. Jsem s ním spokojená.

Zkušenosti s Vlasimo na internetu

✅ Vlasimo má hned několik recenzí a zkušeností také na internetu. I zde je hodnocen převáženě pozitivně, v některých případech lidé zmiňují, že na ně mělo Vlasimo silný účinek při dlouhodobějším i krátkodobějším užívání, někteří však neměli tak dobrou zkušenost. Naopak žádné zkušenosti jsme nenašli k šamponu a kondicionéru.

Zkušenost s Vlasimo na cenovém srovnávači Zboží.cz
Zkušenosti s Vlasimo na Zboží.cz
Zkušenost s Vlasimo v diskuzním fóru na ProMaminky.cz
Zkušenosti s Vlasimo na ProMaminky.cz
Zkušenost s Vlasimo v diskuzním fóru na Doktorka.cz
Diskuzní fórum Doktorka.cz

Otázky a odpovědi

Zde se pokusíme odpovědět na několik otázek, na které můžete mít dotaz v komentářích.

Lze užívat Vlasimo jinak než podle doporučeného dávkování?
Nedoporučujeme užívat vyšší, nebo nižší množství tobolek. Jednotlivé látky vám mohou v příliš vysokém množství ublížit, naopak příliš nízké dávkování nemusí splnit vaše očekávání. Držte se proto hlavně (to platí u každého doplňku stravy!) doporučeného dávkování.

Má doplněk stravy Vlasimo vedlejší účinky?
 Doplněk stravy Vlasimo nemá vedlejší účinky.  Není však vhodný pro děti do 15 let. Těhotné a kojící ženy a diabetici by se měli o jeho užívání raději poradit s lékařem. Na obsažené látky ve Vlasimo se může vyskytnou přecitlivělost. Proto sledujte, zda například nemáte alergii na některou z obsažených látek.

Lze užívat doplněk stravy Vlasimo s jinými doplňky stravy nebo léky?
Ano. Důležité je však vyloučit všechny kontraindikace (například při užívání nějakého léku).

Kolik stojí doprava?
Doprava je při koupi alespoň dvou kosmetických výrobků Vlasimo zdarma. To znamená, že pokud si koupíte minimálně 2 kusy doplňku stravy Vlasimo, nebo pokud si alespoň koupíte šampon a kondicionér, případně jeden doplněk stravy v kombinaci s šamponem či kondicionérem. Pokud si koupíte ale pouze jednu věc, za dopravu zaplatíte u různých dopravců v různých cenách (Zásilkovna 65 Kč, Kurýrní služba GLS 89 Kč, Česká pošta – Do ruky 89 Kč, Česká pošta – Na poštu 79 Kč, PPL kurýr 89 Kč).

Jak dlouho trvá doručení?
Za tímto dotazem jsme zkusili zavolat na zákaznickou linku Vlasimo. Sdělili nám, že pokud stačíte objednat do 12:30 (v pracovní den), můžete očekávat expedici ještě tentýž den. Dále také doporučují kurýrní službu GLS, která údajně dokáže doručit většinu zásilek ještě následující pracovní den. My jsme ovšem objednávali přes Zásilkovnu a ta nám doručila zásilku až druhý den ode dne objednání (objednávali jsme v úterý a balík nám byl doručen ve čtvrtek).

Je dobré užívat doplněk stravy Vlasimo dlouhodobě?
Určitě je lepší počkat si na účinek látek delší dobu. Z vlastní zkušenosti víme, že za pouhý měsíc se některé účinky doplňků stravy nemusí dostavit. Zase chápeme, že vám to může lézt do peněženky, a proto  doporučujeme objednat balení alespoň na 3 měsíce , sami pak skutečně uvidíte, zda na vás měly látky účinek, nebo ne. Maximální dobu užívání nedokážeme určit, vyplatí se ale čas od času dát si pauzu, aby si vaše tělo nevytvořilo toleranci na jednotlivé látky.

Vyplatí se zkusit i šampon a kondicionér?
Za nás ano. Z naší zkušenosti plyne, že to vlasům moc pomohlo.

Jak kontaktovat prodejce Vlasimo?
Skrze kontaktní e-mail: podpora@vlasimo.cz, nebo telefon: +420 606 290 240 (k dispozici jsou od pondělí do pátku 9:00-17:00).

Je možné vyzvednout si Vlasimo osobně?
Ano, v Praze 10. Je nutné však kontaktovat zákaznickou linku Vlasimo.

Je možné Vlasimo zaslat na Slovensko?
Ano. Existuje slovenská verze webu www.vlasimo.sk.

Proměny zákaznic

A jak to doopravdy vypadá? Podívejte se na „před a po“ zákaznic ✅ Vlasima na fotkách níže.

Vlasimo proměna před a po

Vlasimo [recenze]: Jaké má účinky na vlasy? Odhalí tyto zkušenosti!

Závěr

Co z toho plyne? Že pokud chcete vyzkoušet vlasovou kosmetiku na růst vlasů Vlasimo, určitě nic nepokazíte. Obsahuje pestré množství účinných látek, ať už jde o samotný doplněk stravy Vlasimo, nebo o šampon a kondicionér.  Ze zkušeností s Vlasimo a naší recenze vyplývá, že jsou lidé s účinky spokojení a kosmetiku ✅ Vlasimo dlouhodobě používají v boji proti vypadávání vlasů. 

 

Líbilo se? Dejte nás přečíst také svým přátelům!
Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest

✅ TOP 7 vitamínových komplexů nSrovnání vitamínových komplexůa českém trhu

K dokonalému účesu patří krásné a zdravé vlasy, o které je třeba pečovat hlavně zevnitř. Porovnejte si jednotlivé vlasové výživy v našem praktickém testu.

O autorovi

Redakce Dokonalyuces.czNa tomto článku se podílel celý náš tým DokonalýÚčes.cz. Připravujeme pro vás tipy ze světa vlasové kosmetiky, přípravků na vlasy, inspirace a zdraví. A to jak pro ženy, tak pro muže. Zvláštní pozornost věnujeme aktuálním beauty trendům, které vám pomohou vybrat ten správný účes v aktuální době.

Za celou redakci děkujeme, že nás čtete. ❤️