Foligo – 25 účinných látek [recenze]: Pomůže na vlasy, nehty, pleť? 2024

Poslední aktualizace článku: 7. září 2023

Uvažujete nad koupí doplňků stravy na krásné vlasy, nehty nebo pokožku? Jedním z takových doplňků stravy je právě Foligo, které láká nejen svým pestrým složením účinných látek, ale také zajímavými účinky. Jak je to sním ale doopravdy? Na to se podíváme v této recenzi.

foligo-recenze

Dlouhodobé vypadávání vlasů, lámavé nehty nebo suchá, nevyživená pleť – to všechno trápí řadu z nás. Nelze si jednoduše odmyslet toto příkoří během běžného dne, při pohledu do zrcadla nebo při trávení volného času. Ani sebevětší snahy o to si pomoci selhávají. Naši krásu ovlivňuje řada faktorů, které spolu nutně souvisí. Jedním z těchto faktorů je i výživa, přísun vitamínů, minerálů, stopových prvků a dalších potřebných látek. Foligo je jedním z výživových doplňků, které se snaží napomoci lidem budujícím svou pěstěnou krásu.

💡  Nakupujte bezpečně: Foligo nebo jakýkoliv jiný doplněk stravy na vlasy doporučujeme kupovat v ověřených e-shopech. Získáte záruku toho, že se jedná o 100% originální výrobek se zárukou kvality. ✅  Foligo.cz

Pojďme si Foligo představit blíže. Vyplatí se zkusit?

Doplněk stravy plný účinných látek

Důvodů proč hledáte zrovna doplněk stravy ✅ Foligo může být spousty, bezpochyby je to ale složení, co vás musí bít do očí. Nenaleznete totiž v tomto doplňku stravy nic jiného, než hromadu účinných látek. Nepřeháníme – Foligo nabízí neuvěřitelných 25 účinných látek. Takový doplněk stravy jsme tu ještě neměli. Ve srovnání s konkurenčními doplňky stravy jako je Venira, Vlasimo či DonnaHAIR Forte, na které jsme v nedávné době psali recenze, je to  nejvyšší počet účinných látek vůbec .

Foligo recenze
Foligo

Podívejte se na tyto účinné látky blíže v naší tabulce (množství ve 3 kapslích):

Aktivní látka

(množství v denní dávce)

Informace
1. L-Methionin (160 mg) Methionin je jedna z esenciálních aminokyselin, z nichž jsou tvořeny proteiny v lidském těle. Více o methioninu zde.
2. L-Cystein báze (160 mg) Cystein je jedna z aminokyselin, z nichž jsou tvořeny proteiny v lidském těle. Více o cysteinu zde.
3. Přeslička rolní extrakt (100) mgú Přeslička rolní může napomoci k udržení normálnímu stavu pokožky, vlasů a nehtů.
4. Kopřiva dvoudomá extrakt (100 mg) Kopřiva dvoudomá obsahuje řadu minerálů a železo. Využívá se jako léčivá bylina.
5. Hydrolyzovaný kolagen (100 mg) Kolagen tvoří strukturní základ pojivých tkání. Více zde.
6. Vitamín C (kyselina L-askorbová) Vitamín C přispívá k normální tvorbě kolagenu pro normální funkci kůže, chrupavek, kostí, zubů a dásní.
7. MSM (50 mg) MSM je zkoumán pro jeho možné účinky na růst vlasů. Více zde.
8. Kyselina hyaluronová (50 mg) Kyselina hyaluronová se hojně vyskytuje v pojivé, epitelové a nerové tkáni. Více zde.
9. Pivovarské kvasnice (50 mg) Pivovarské kvasnice obsahují vitamíny skupiny B.
10. Kurkuma dlouhá (40 mg) Kurukuma přináší řadu zdravotních účinků, je prokazatelně antioxidantem. Více zde.
11. Kyselina pantothenová (40 mg) Vitamín B5 hraje ústřední roli v energetickém metabolismu. Více zde.
12. Saw Palmetto (20 mg) Saw Palmetto by mohlo pomoci předcházet vypadávání vlasů. Jsou však potřeba další výzkumy. Více o této problematice zde.
13. PABA (kyselina para-aminobenzoová) (20 mg) PABA je meziproduktem pro bakteriální syntézu kyseliny listové. Více zde.
14. L-Lysine hydrochlorid (20 mg) Lysin je jedna ze základních aminokyselin. Více zde.
15. Černý pepř (20 mg) Černý pepř má řadu možných zdravotních benefitů. Více zde.
16. Zinek (15 mg)) Zinek přispívá k udržení normální stavu vlasů, nehtů a pokožky.
17. Vitamín E (12 mg) Vitamín E přispívá k ochraně buněk před oxidativním stresem.
18. Vitamín B6 (4 mg) Vitamín B6 přispívá k normální syntéze cysteinu, k normálnímu energetickému metabolismu.
19. Astaxanthin (1 mg) Astaxanthin má vlasnosti antioxidantu, kromě toho je pojen s mnoha účinky na zdraví. Více zde.
20. Měď (1 mg) Měď přispívá k normální pigmentaci vlasů a pokožky.
21. Vitamín A (800 µg) Vitamín A přispívá k normálnímu stavu pokožky, sliznic a zraku.
22. Kyselina listová (500 µg) Kyselina listová je jeden z vitamínů ze skupiny B-komplexu.
23. Biotin (250 µg) Biotin přispívá k normálnímu metabolismu makroživin. Více o biotinu zde.
24. Jód (200 µg) Jód má zásadní význam pro správné fungování metabolismu. Více o jódu zde.
25. Selen (200 µg) Selen přispívá k udržení normálního stavu vlasů.

Ať už se chytáte na husté vlasy, pevné nehty nebo krásnou pleť, ✅ Foligo nabízí ve svém složení mnoho účinných látek, které vám pomohou v těchto ohledech. Vypíchněme především zinek, selen, vitamíny skupiny B. Z bylinek jistě zaujmou přeslička rolní, kopřiva dvoudomá nebo pivovarské kvasnice. Kromě těchto látek skrývá Foligo mnoho dalšího, co vás nenechá na pochybách, že jde skutečně o doplněk stravy, který se vyplatí alespoň jednou vyzkoušet.

Foligo složení
Foligo složení

Tip redakce – Foligofoligo diskuze


🌿 Přírodní doplněk stravy na vlasy

✅ 25 účinných látek
✅ péče o vlasy, pokožku a nehty
✅ stimuluje růst vlasů
✅ zmírňuje vypadávání
✅ vyrobeno v Česku

 

Užívání a vedlejší účinky

Foligo má malé kapsle, které se užívají 3krát denně. Při polykání nedochází k žádným potížím, neboť jsou kapsle skutečně malé, což je výhoda především pro ty z vás, kteří mají s někdy obrovskými kapslemi problém.  Je to čistě přírodní doplněk stravy a nemá žádné vedlejší účinky. 

Foligo užívání
Foligo dávkování

Doprava a platba

Jak je to s dopravou na ✅ Foligo? Zjistili jsme, že od koupě 2 kusů je doprava zdarma. Na výběr je z mnoha dopravců, lze platit převodem, kartou nebo na dobírku. Doba doručení je okolo 2 dnů. My jsme objednávali v úterý a balíček nám byl doručen ve čtvrtek.

💡 Co je na Foligo tak výjimečného?

Jeho obsah 25 účinných látek je jedním z nejvyšších na českém trhu. S ničím podobným se naše redakce zatím nesetkala. Takto pestré množství účinných látek může přinést překvapivé účinky, které jste možná u jiných doplňků stravy na vlasy, nehty a pleť ještě nezaznamenali.

Je Foligo podvod?

Někteří nakupující mohou váhat, zda nákupem Foligo neskočí na lep nějakému podvodu. Naše redakce může potvrdit, že určitě ne. Foligo je ověřená značka se spoustou zákazníků, mezi které patříme i my. Doručení v našem případě proběhlo v pořádku, uvnitř krabičky se nachází kapsle, ve kterých nalezneme spoustu účinných látek.

Zkušenosti s Foligo

Zkušenosti s ✅ Foligo jsou různorodé. Celkově jsme nezaznamenali žádnou výraznější negativní zkušenost. Pozitivní zkušenosti jsou však z různých oblastí péče o tělo. Tak například zatímco Blanka z Ostravy užívala Foligo na vlasy, čtyřiapadesátiletá Lenka byla s doplněkem stravy Foligo spokojená v oblasti péče o nehty. Někteří zákazníci byli spokojení i s účinky Foligo na pleť. Nejvíce jsme však pozorovali, že Foligo sbírá úspěch u lidí, kteří mají problémy s vypadáváním vlasů, růstem vlasů či jejich řídkostí.

Mezi nejčastější pozitivní ohlasy se řadí:

Výhody
  • Zhuštění vlasů
  • Rychlejší růst vlasů
  • Zpevnění nehtů
  • Silnější vlasy
  • Aktivování růstu vlasů
  • Celková spokojenost s účinností látek
  • Kapsle se snadno polykají
  • Rychlé doručení

Na druhé straně jsou však i negativní ohlasy, mezi ně se řadí:

Nevýhody
  • Užívání tří kapslí denně
  • Vyšší cena
Foligo recenze
Foligo krabička

Závěr

Doufáme, že vám naše recenze pomohla představit doplněk stravy ✅ Foligo. Věříme, že Foligo ve vás budí zvědavost, stejně jako v nás. Jeho silné složení nás natolik překvapilo, že jsme ho museli prostě vyzkoušet. Z naší zkušenosti vyplývá, že obsažené látky spolu výborně spolupracují a  pomáhají nejen s růstem vlasů, ale i s nehty i pokožkou . Doručení proběhlo také v pořádku a Foligo lze určitě doporučit.

 

A jaké máte zkušenosti s Foligo vy? Dejte nám vědět do komentářů.

✅ TOP 7 vitamínových komplexů nSrovnání vitamínových komplexůa českém trhu

K dokonalému účesu patří krásné a zdravé vlasy, o které je třeba pečovat hlavně zevnitř. Porovnejte si jednotlivé vlasové výživy v našem praktickém testu.

Líbilo se? Dejte nás přečíst také svým přátelům!
Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest

O autorovi

Redakce Dokonalyuces.czNa tomto článku se podílel celý náš tým DokonalýÚčes.cz. Připravujeme pro vás tipy ze světa vlasové kosmetiky, přípravků na vlasy, inspirace a zdraví. A to jak pro ženy, tak pro muže. Zvláštní pozornost věnujeme aktuálním beauty trendům, které vám pomohou vybrat ten správný účes v aktuální době.

Za celou redakci děkujeme, že nás čtete. ❤️