Venira na vlasy [recenze]: Pomohou tyto kapsle vrátit krásu?

Poslední aktualizace článku: 5. června 2023

Opakování je matkou moudrosti, proto vám to připomeneme i dnes. I když je vnější péče o vlasy dost zásadní, důležitostí nikdy nepředčí vaši vnitřní výživu, která je základním stavebním kamenem krásných a normálně rostoucích vlasů. Dnes se podíváme, co přesně vám mohou v této věci nabídnout kapsle na vlasy od české značky ✅ Venira.

venira kapsle recenze

Málokterá žena je stoprocentně spokojená se vzhledem svých vlasů. Buď máme pocit, že nám rostou příliš pomalu, nebo nás trápí jejich nadměrné vypadávání. Našemu sebevědomí nijak zásadně neprospívá ani to, když se nám neustále třepí a ulamují konečky, když nedokážeme zkrotit suché vlasy nebo dokonce ekzém na pokožce hlavy, který může nepříjemně svědit.

I když je aplikace vhodné kosmetiky a dodržování zásad správné vnější péče o vlasy při udržování jejich normálního stavu dost podstatným krokem, bez úplného základu, kterým je dodání dostatečného množství živin do organismu, se jednoduše neobejdete.

💡  Nakupujte bezpečně: Doplněk stravy Venira nebo jakýkoliv jiný přípravek na vlasy doporučujeme kupovat v ověřených e-shopech. Získáte záruku toho, že se jedná o 100% originální výrobek se zárukou kvality. ✅  Oficiální e-shop Venira.cz

Dnes se podíváme na to, jaké benefity bude mít na vaše vlasy dlouhodobé užívání doplňku stravy ✅ Venira.

O Venira

Venira na vlasy [recenze]: Pomohou tyto kapsle vrátit krásu?

✅ Venira je česká značka kosmetických olejů, kolagenu a doplňků stravy, jejichž cílem je podpora krásy a sebevědomí každé ženy. Historie společnosti sahá až do roku 2017, kdy byl uveden na trh jejich nejznámější doplněk stravy na podporu vlasů, nehtů a kůže. ✅ Venira si zakládá na vysoké kvalitě svých výrobků, takže dovede uspokojit i opravdu náročné klientky.

✅ TOP 7 vitamínových komplexů nSrovnání vitamínových komplexůa českém trhu

K dokonalému účesu patří krásné a zdravé vlasy, o které je třeba pečovat hlavně zevnitř. Porovnejte si jednotlivé vlasové výživy v našem praktickém testu.

 

Kapsle pro vlasy, nehty a pleť

✅ Venira kapsle pro vlasy, nehty a pleť seženete v několika velikostech balení. Ovšem, vzhledem k tomu, že se obecně doporučuje tyto přípravky užívat po dobu několika týdnů až měsíců, rozhodně se nevyplatí šetřit. Místo toho si raději objednejte větší balení, které vám nějakou dobu vydrží. (Pro představu, existuje kúra na 40, 80 a 120 dní.) A to i v kontextu toho, že doporučené dávkování jsou 2 kapsle za den.

Venira na vlasy [recenze]: Pomohou tyto kapsle vrátit krásu?

💡 Náš TIP – Venira

💊 Doplněk stravy na vlasy, nehty a pleť

✅ 19 účinných látek v každé kapsli
✅ Přírodní složení
✅ Vyzkoušený a kvalitní výrobek
✅ Komplexní péče o vlasy, nehty a pleť
✅ Vyrobeno v České republice

Složení

Složení doplňku stravy ✅ Venira na podporu vlasů, nehtů a pleti je opravdu dost rozsáhlé. Díky tomu by měl mít váš organismus dostatek živin, které využije pro podporu všech těchto problematických segmentů.

V každé tobolce najdeme například:

 • Pivovarské kvasnice
 • L-methionin
 • L-cystein
 • MSM
 • Saw palmetto
 • Zinek
 • Selen
 • Měď
 • Vitamín A

A mnoho dalších, včetně vitamínu B6, biotinu, vitamínu C a dalších.

Kompletní složení

Aktivní složky Obsah v denní dávce (2 kapsle)
pivovarské kvasnice 50 mg
L-methionin 150 mg
L-tyrosin 50 mg
L-cystein 150 mg
kolagen hydrolyzovaný 100 mg
extrakt z přesličky rolní 300 mg
extrakt z kopřivy dvoudomé 120 mg
MSM 100 mg
hyaluronan sodný 50 mg
saw palmetto 60 mg
zinek 10 mg (100 %*)
měď 1 mg (100 %*)
selen 80 µg (145 %*)
biotin 250 µg (500 %*)
vitamin C 80 mg (100 %*)
kyselina pantothenová 35 mg (583 %*)
kyselina listová 400 µg (200 %*)
vitamin B6 3 mg (214 %*)
vitamin A 600 µg (75 %*)

Cena

Venira na vlasy [recenze]: Pomohou tyto kapsle vrátit krásu?

Vzhledem k vysoké kvalitě výrobku a k jeho komplexnímu složení počítejte s tím, že si za něj budete muset trochu připlatit. To by vás ale nemělo od jeho používání odradit, protože je  lepší zaplatit vyšší cenu za něco co funguje, než si opakovaně kupovat doplňky stravy, které jsou sice levné, ale mají prakticky nulový efekt . Cena se v tomto případě odvíjí od velikosti zakoupeného balení, můžete tedy na jeden nákup vynaložit 729,-, 1329,- nebo 1929,-. (Pak také existuje verze Premium a Venira kolagenový drink, je tedy na vás, co si vyberete.)

Zkušenosti zákaznic

Ženy jsou s doplňkem stravy ✅ Venira na vlasy, nehty a pleť tradičně velmi spokojené. 

Nejčastěji o něm říkají, že:

Výhody
 • Jim dobře funguje
 • Jim přestaly padat vlasy
 • Vlasy vypadají lépe
 • Se jim méně třepí konečky
 • Jsou maximálně spokojené

Ty nespokojené nejčastěji zmiňují, že:

Nevýhody
 • Vitamíny neměly vliv na hustotu vlasů
 • Je cena příliš vysoká
 • Je nutné dlouhodobé užívání

Zkušenosti z internetu

venira zkušenosti
Zdroj: Pilulka.cz
venira hodnocení
Zdroj: Heureka.cz
venira diskuze
Zdroj: Zbozi.cz
venira kapsle na vlasy
Zdroj: Arome.cz

Řada uživatelek také uvádí, že si tento doplněk stravy od značky ✅ Venira kupují opakovaně. Mnohé ho také doporučují svým kamarádkám, rodinným příslušnicím a známým. Z toho důvodu bychom ho doporučili vyzkoušet i vám, protože své investice nebudete litovat.

Alternativy doplňku stravy Venira

Vybíráte vhodný doplněk stravy pro vaše vlasy? Na trhu jich je opravdu mnoho. Proto jsme pro vás napsali recenze na další produkty. Doplněk stravy na vlasy Foligo, tablety CURAPIL, Vlasové hnojivo nebo VLASIMO.

 

Také vám kapsle Venira pomohly zlepšit kvalitu vlasů?

 

✅ TOP 7 vitamínových komplexů nSrovnání vitamínových komplexůa českém trhu

K dokonalému účesu patří krásné a zdravé vlasy, o které je třeba pečovat hlavně zevnitř. Porovnejte si jednotlivé vlasové výživy v našem praktickém testu.

Líbilo se? Dejte nás přečíst také svým přátelům!
Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest

O autorovi

Redakce Dokonalyuces.czNa tomto článku se podílel celý náš tým DokonalýÚčes.cz. Připravujeme pro vás tipy ze světa vlasové kosmetiky, přípravků na vlasy, inspirace a zdraví. A to jak pro ženy, tak pro muže. Zvláštní pozornost věnujeme aktuálním beauty trendům, které vám pomohou vybrat ten správný účes v aktuální době.

Za celou redakci děkujeme, že nás čtete. ❤️