Curapil [recenze]: Má účinky na vlasy?

Poslední aktualizace článku: 5. června 2023

Kdo chce krásné, dlouhé a silné vlasy, ten jim musí poskytnout správnou péči hned na několika frontách. Kromě vnitřní výživy, ve které by neměly chybět vitamíny, stopové prvky a další látky, je velmi důležitá i kvalitní pečující kosmetika, která se stará o vaše vlasy zvenčí. Dnes se podíváme, co můžete očekávat, pokud se rozhodnete vyzkoušet přípravky od populární značky Curapil.

curapil recenze

Ke krásným vlasům se nelze dopracovat žádnou jednoduchou zkratkou. Dokonce ani nelze očekávat, že se plody vašeho snažení ukáží přes noc. Spíš je pravděpodobnější, že to bude trvat několik dlouhých týdnů až měsíců. (Pro představu, průměrná rychlost růstu vlasů se pohybuje jen v řádu několika milimetrů za měsíc.)

V průběhu cesty se toho navíc může hodně pokazit. Možná spoléháte na drahou kosmetiku a úplně zapomínáte na to, že krásné vlasy potřebují ke svému růstu a zdravému vzhledu komplex vitamínů a dalších důležitých látek. Případně se orientujete na výživu a úplně ignorujete používání správných kosmetických výrobků, které chrání vlasy před poškozováním a nadměrným vysušováním.

💡  Nakupujte bezpečně: Doplněk stravy Curapil nebo jakýkoliv jiný přípravek na vlasy doporučujeme kupovat v ověřených e-shopech. Získáte záruku toho, že se jedná o 100% originální výrobek se zárukou kvality. ✅  Oficiální e-shop Curapil.cz

Curapil vám naštěstí poskytne od každého něco, takže vám nabídne komplexní péči, která po jisté době přinese první ovoce.

O Curapil

Curapil [recenze]: Má účinky na vlasy?

Za značkou Curapil stojí Karolina Novotná, které na trhu chyběly kvalitní produkty pro péči o vlasy. Z toho důvodu se rozhodla vytvořit svůj vlastní doplněk stravy na vlasy. Mise byla úspěšná, protože byl hotový už v roce 2016.

✅ Doplněk stravy Curapil nabízí komplexní péči o vlasy a o pokožku těla. Postupem času se navíc nabídka rozšířila i o kvalitní kosmetické produkty, které ho mohou vhodně doplnit.

✅ TOP 7 vitamínových komplexů nSrovnání vitamínových komplexůa českém trhu

K dokonalému účesu patří krásné a zdravé vlasy, o které je třeba pečovat hlavně zevnitř. Porovnejte si jednotlivé vlasové výživy v našem praktickém testu.

Složení doplňku stravy Curapil

Doplněk stravy ✅ Curapil seženete v několika velikostech balení. V základním najdete 60 tablet, v tom větším je jich pak 180. Tento doplněk stravy navíc najdete i ve speciálních dárkových a výhodných balíčcích, takže ho můžete kombinovat s kvalitní vlasovou kosmetikou od stejného výrobce.

V každé kapsli doplňku stravy Curapil najdete:

  • Topinambur
  • Pivovarské kvasnice
  • L-Methionin
  • L-Cystein

I když se vám to může jevit jako málo, ve skutečnosti se nemusíte vůbec ničeho obávat. Například topinambur obsahuje draslík, vápník, fosfor, hořčík a křemík. Pivovarské kvasnice jsou zase známým zdrojem vitamínů skupiny B.

 Složení doplňku stravy Curapil by mělo přispět k tomu, že se omezí potíže s vypadáváním vlasů.  Také by měl podpořit růst nových vlasů, měl by podpořit hloubkovou výživu vlasů, které by pak měly mít dostatek živin pro normální vzhled a měl by přispět k jejich celkové regeneraci.

Kompletní složení

Účinná látka Jedna kapsle obsahuje
Topinambur hlíznatý 250 mg
Pivovarské kvasnice 100 mg
L-methionin 50 mg
L-cystein 50 mg
Kyselina pantotenová 42,50 mg
Pyridoxin 7 mg

Curapil [recenze]: Má účinky na vlasy?

Jak se užívá?

Ve srovnání s mnoha jinými doplňky stravy na vlasy a nehty, které jsou v současné době k dostání, je ✅ Curapil výjimečný v tom, že v průběhu dne stačí užít pouze jednu kapsli. Díky tomu vám jedno balení s 60 tabletami vyjde na dva měsíce.

⭐ Tip – Curapilcurapil tablety recenze

🌿  100% přírodní doplněk stravy na vlasy

✅ Zamezí nadměrnému vypadávání vlasů
✅ Hloubkově vyživí vlasy od kořínků ke konečkům
✅ Poskytne poškozeným vlasům prospěšné látky

Hodnocení

 

V první řadě musíme kladně hodnotit skutečnost, že se jedná o český doplněk stravy. Navíc, nejedná se o naprostou novinku. Za ty roky, kdy je na našem trhu dostupný, si ho oblíbilo velké množství žen, které ho kupují i opakovaně.

Curapil [recenze]: Má účinky na vlasy?

Také kladně hodnotíme složení, které se sice na první pohled tváří docela minimalisticky, při bližším zkoumání ale zjistíte, že použité látky obsahují větší množství dalších složek, o kterých se ví, že se tradičně spojují s normálním vzhledem pokožky a vlasů.

Doplněk stravy ✅ Curapil navíc bude vyhovovat ženám, kterým vadí polykání velkého množství kapslí během jednoho dne. (Obvykle 2 a více.) U Curapil stačí užít jednu a po zbytek dne máte vystaráno. Díky tomu vám navíc jedno balení vyjde na delší dobu, takže nemusíte každý měsíc řešit novou objednávku.

V neposlední řadě je nám sympatické, že ✅ doplněk stravy Curapil seženete ve výhodnějších balíčcích spolu s Curapil kosmetikou. Případně si můžete vybrat kosmetiku Curapil na základě vlastních potřeb a preferencí. Díky tomu tedy můžete svým vlasům dopřát tu nejlepší péči, kterou potřebují ke svému krásnému vzhledu a celkovému prospívání.

Jaké jsou alternativy produktů Curapil?

Na poli vlasové výživy je vícero výrobců. Najdete mezi nimi například značku Foligo, Venira, Vlasimo nebo doplněk stravy DonnaHair Forte. Tyto výrobce, jejich účinky a zkušenosti zákazníků jsme recenzovali samostatně. Můžete si je proto hravě porovnat s doplňkem stravy Curapil.

 

 

Také máte s doplňkem stravy Curapil a s kosmetikou od stejné značky pozitivní zkušenost?

✅ TOP 7 vitamínových komplexů nSrovnání vitamínových komplexůa českém trhu

K dokonalému účesu patří krásné a zdravé vlasy, o které je třeba pečovat hlavně zevnitř. Porovnejte si jednotlivé vlasové výživy v našem praktickém testu.

Líbilo se? Dejte nás přečíst také svým přátelům!
Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest

O autorovi

Redakce Dokonalyuces.czNa tomto článku se podílel celý náš tým DokonalýÚčes.cz. Připravujeme pro vás tipy ze světa vlasové kosmetiky, přípravků na vlasy, inspirace a zdraví. A to jak pro ženy, tak pro muže. Zvláštní pozornost věnujeme aktuálním beauty trendům, které vám pomohou vybrat ten správný účes v aktuální době.

Za celou redakci děkujeme, že nás čtete. ❤️