Vlasové hnojivo [recenze]: Vrátí se s ním vlasy zpátky?

Poslední aktualizace článku: 2. února 2023

Trápí vás vypadávání vlasů a nemáte nejmenší tušení, jak by se dalo zastavit? Kromě správné péče o vlasy a redukce stresu by vám mohlo pomoci i dlouhodobé užívání kvalitních doplňků stravy. Jedním z nich je Vlasové hnojivo. Víte, co vše pro vás může udělat?

vlasové hnojivo recenze

Stres, hormonální nerovnováha, vnitřní výživa a mnoho dalších – to vše jsou faktory, které mají vliv na stav vašich vlasů. Stačí tedy projít jedním náročnějším životním obdobím a zjistíte, že vám vlasy padají více než kdy dřív.

Jelikož se všichni chceme líbit, je naprosto pochopitelné, že ztrátu vlasů vnímáme velmi špatně. Ne vždy ale drobné kroky vedou k řešení situace, takže musíte sáhnout po nějakém silnějším kalibru. V tomto případě jím může být Vlasové hnojivo.

💡  Nakupujte bezpečně: Vlasové hnojivo nebo jakékoliv jiné přípravky na vlasy doporučujeme kupovat v ověřených e-shopech. Získáte záruku toho, že se jedná o 100% originální výrobek se zárukou kvality. ✅  Vlasové hnojivo na Prozdravi.cz

Jaké účinky mají produkty Vlasové hnojivo? Vyplatí se do nich investovat? Pokračujte ve čtení recenze.

Co je Vlasové hnojivo?

Vlasové hnojivo [recenze]: Vrátí se s ním vlasy zpátky?

✅ Vlasové hnojivo je značka společnosti Maxivitalis, která se specializuje na doplňky stravy a přípravky na vlasy, pleť a řasy.  Kromě toho, že podporuje hustotu vlasů, pomáhá omezovat jejich vypadávání.  V neposlední řadě mohou z jeho používání profitovat i ženy, které bojují s lámavými vlasy.

Jelikož vlasy potřebují péči na několika frontách, kromě doplňků stravy má ✅ Vlasové hnojivo v nabídce i speciální šampon a sérum. Díky tomu by měly vaše vlasy získat přesně to, co potřebují ke svému normálnímu prospívání.

✅ TOP 7 vitamínových komplexů nSrovnání vitamínových komplexůa českém trhu

K dokonalému účesu patří krásné a zdravé vlasy, o které je třeba pečovat hlavně zevnitř. Porovnejte si jednotlivé vlasové výživy v našem praktickém testu.

Doplněk stravy Vlasové hnojivovlasové hnojivo tablety

Doplněk stravy ✅ Vlasové hnojivo mohou užívat lidé, kteří trpí na zvýšené vypadávání vlasů. Toto vypadávání může být buď hormonálního, nebo stresového původu. Také ho můžete vyzkoušet při pomalém růstu vlasů, při jejich zvýšené lámavosti a při jejich horší kvalitě.

 

V jeho složení najdete:

Složení v 1 tabletě
L-methionin 100 mg
MSM (metylsulfonylmethan) 50 mg
Cystin 50 mg
Křemík (oxid křemičitý) 20 mg
Zinek (oxid zinečnatý, glukonát zinečnatý) 10 mg
Kyselina pantothenová (vitamín B5, D-pantothenát vápenatý) 6 mg
Biotin (vitamín B7) 2 mg

Užívání tohoto doplňku stravy je velice jednoduché, stačí, když dvakrát denně užijete jednu tabletu. Doporučená doba užívání jsou 3 měsíce.

Tip redakce – Vlasové hnojivo sérumvlasové hnojivo sérum recenze

👩 Omezuje nadměrné vypadávání a řídnutí vlasů

✅ Vysoká koncentrace účinných
✅ Proti pomalému růstu vlasů
✅ Obsahuje kopřivu a kofein

 

Kosmetika Vlasové hnojivo

Jak nejspíš správně očekáváte,  vnitřní užívání doplňku stravy byste měli podpořit i kosmetikou od stejného výrobce.  V ideálním případě by mělo jít jak o šampon, tak i o sérum, protože tyto výrobky se navzájem doplňují.

Šampon Vlasové hnojivo pomáhá při nadměrném vypadávání vlasů, při jejich řídnutí a při ztrátě jejich objemu, při pomalém růstu vlasů a při jejich zhoršené kvalitě. Obsahuje kofein, extrakt ze zeleného čaje, extrakt z kopřivy dvoudomé a mnoho dalších látek. V séru Vlasové hnojivo je taktéž kofein, extrakt z kopřivy atd. Vzhledem k tomu, že séra bývají koncentrovanější, může vám nabídnout silnější účinek.

Zkušenosti zákazníků

Ačkoliv hovoříme o několika přípravcích ✅ Vlasové hnojivo, u recenzí se zaměříme hlavně na zkušenosti s doplňkem stravy. Vnitřní výživa totiž hraje v oblasti péče o vlasy zásadnější roli.

Lidé, kteří mají s doplňkem stravy Vlasové hnojivo pozitivní zkušenost o něm nejčastěji říkají, že:

Výhody
 • Jim znovu rostou vlasy
 • Se omezilo vypadávání vlasů
 • Vlasy vypadají zdravěji
 • Jim vyhovuje velikost tablet
 • Se jim méně třepí konečky
 • Vidí, že jim rostou nové vlasy
 • Je dobře k dostání
 • Je cenově dostupný

Ti nespokojení zmiňují, že:

Nevýhody
 • Balení je příliš malé
 • Nepůsobí na nehty
 • Na někoho vůbec nepůsobilo

Hodnocení z internetu

vlasové hnojivo tablety recenze
Zdroj: Zbozi.cz
vlasové hnojivo sérum recenze
Zdroj: Pilulka.cz
vlasové hnojivo diskuze
Zdroj: Heureka.cz
vlasové hnojivo šampon zkušenosti
Zdroj: Prozdravi.cz

Někteří lidé uvádí, že jim tablety moc nevoní. Z naší zkušenosti ale víme, že u některých doplňků stravy je občas cítit některá ze složek. (Z toho důvodu někteří výrobci používají dodatečné aroma.) Pokud ale nechcete přijímat v doplňku stravy něco, co v něm nemusí bezpodmínečně nutně být, fakt, že ve ✅ Vlasové hnojivu aroma není, by vám mohl vyhovovat.

Vzhledem k pozitivním recenzím si navíc troufáme tvrdit, že jen kvůli tomuto drobnému detailu byste se neměli nechat od jeho vyzkoušení odradit.

Alternativy Vlasového hnojiva

Trápí vás pomalý růst vlasů, nadměrné vypadávání nebo jejich špatná kvalita? Napsali jsme pro vás další recenze, abyste se mohli správně rozhodnout při výběru doplňku stravy nebo další vlasové kosmetiky. Doplněk stravy na vlasy Foligo, přípravek na vlasy, šampon a kondicionér VLASIMO, kosmetika na vlasy Hairburst, doplněk stravy na vlasy DonnaHAIR nebo vitamíny na vlasy Venira.

 

 

Máte s produkty Vlasové hnojivo nějakou osobní zkušenost? Pokud ano, budeme rádi, když nám ji napíšete do komentářů pod článkem.

 

✅ TOP 7 vitamínových komplexů nSrovnání vitamínových komplexůa českém trhu

K dokonalému účesu patří krásné a zdravé vlasy, o které je třeba pečovat hlavně zevnitř. Porovnejte si jednotlivé vlasové výživy v našem praktickém testu.

Líbilo se? Dejte nás přečíst také svým přátelům!
Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest

O autorovi

Redakce Dokonalyuces.czNa tomto článku se podílel celý náš tým DokonalýÚčes.cz. Připravujeme pro vás tipy ze světa vlasové kosmetiky, přípravků na vlasy, inspirace a zdraví. A to jak pro ženy, tak pro muže. Zvláštní pozornost věnujeme aktuálním beauty trendům, které vám pomohou vybrat ten správný účes v aktuální době.

Za celou redakci děkujeme, že nás čtete. ❤️