Hairburst [recenze]: Pomůže vám skutečně s růstem vlasů?

Poslední aktualizace článku: 28. února 2023

Pokud nemáte vlasy v dokonalé formě, je naprosto pochopitelné, že se snažíte hledat způsoby a cesty, jak je srovnat zase hezky do latě. Jelikož žijeme v době sociálních sítí, pravděpodobně jste zaregistrovaly šampón, vitamíny a další vychytávky od značky Hairburst. Vyplatí se ale tomuto reklamnímu tlaku podlehnout?

hairburst recenze

Krásné, silné a dlouhé vlasy jsou snem mnoha žen, ne všechny ale dostaly takovou výbavu geneticky do vínku, takže si musí občas trochu pomoci nějakým tím doplňkem stravy nebo šamponem. Na tom není nic špatného, jen je potřeba vědět, do kterých výrobků má smysl investovat a do kterých ne.

Ačkoliv bychom dnes mohli hovořit třeba o séru na řasy a obočí Hairburst, budeme se primárně bavit o přípravcích, které účinkují na vlasy.

💡  Nakupujte bezpečně: Vlasovou kosmetiku Hairburst nebo jakékoliv jiné přípravky na vlasy doporučujeme kupovat v ověřených e-shopech. Získáte záruku toho, že se jedná o 100% originální výrobek se zárukou kvality. ✅  Oficiální e-shop Hairburst.cz

Co vše byste o nich měli vědět?

Co je Hairburst?

hair burst recenzeKdyž navštívíte oficiální stránky ✅ Hairburst, okamžitě si všimnete, že jde o značku, která má velmi silné mediální zastoupení. Objevila se například v Daily Mail, v časopisech Cosmopolitan, BAZAAR, ELLE a na mnoha dalších místech. Zcela pochopitelně ji milují i čeští a zahraniční influenceři, kteří si nenechají ujít jakoukoliv příležitost, aby vám mohli její výrobky ukázat online. Co ale víme o samotné značce Hairburst?

Značka ✅ Hairburst vyrábí většinu výrobků ve Velké Británii.  Celé portfolio navíc spadá do kategorie VEGAN, takže je mohou používat i ženy, kterým záleží na blahu naší přírody.  Naprosto pochopitelně nejsou testovány na zvířatech.

hairburst produkty

✅ TOP 7 vitamínových komplexů nSrovnání vitamínových komplexůa českém trhu

K dokonalému účesu patří krásné a zdravé vlasy, o které je třeba pečovat hlavně zevnitř. Porovnejte si jednotlivé vlasové výživy v našem praktickém testu.

Ikonické produkty

 Nejikoničtějším výrobkem je nejspíš doplněk stravy ve formě žvýkacích vlasových vitamínů , který vypadá trochu jako bonbóny. Když odhlédneme od atraktivity balení, nejsme si ale jistí, jestli jde opravdu o takový “deal”, protože z našeho úhlu pohledu tento doplněk stravy obsahuje poměrně málo látek.

Pro představu, uvnitř každého bonbónu najdeme:

  • Biotin
  • Selen
  • Zinek

Ne, že by tyto látky nebyly pro vlasy důležité, ale mnoho doplňků stravy, se kterými se lze na našem trhu setkat, mají ve složení například i pivovarské kvasnice, přesličku rolní, měď, MSM, kolagen, železo, vitamín C, další vitamíny ze skupiny B, vitamín E a mnoho dalších. Od tohoto doplňku stravy bychom si tedy neslibovali nějaký zásadní převrat.

Tip redakce – Sérum pro růst řas a obočí
hairburst růstové sérum na řasy a obočí

💇‍♀️  Pomáhá v růstu a výživě řas a obočí

 

✅ Hustší, plnější, delší řasy a obočí
✅ Bezpečné pro každodenní použití
✅ Snadná aplikace pomocí řasenky

Hodně oblíbený je i šampon s kondicionérem pro delší a silnější vlasy, ve kterém jsou látky jako pšeničné bílkoviny, aminokyseliny a panthenol. Opět, určitě nejde o špatné výrobky, protože tyto látky obvykle podporují hezký vzhled vlasů, pokud ale máte zájem o opravdu rychlý růst, pravděpodobně bychom primárně sáhli po přípravcích s obsahem máty a kofeinu, protože podporují prokrvení pokožky hlavy, čímž se k vlasovým cibulkám dostane větší množství živin, které vlasy potřebují ke svému normálnímu růstu.

Hodnocení zákaznic

Je trochu zvláštní, že i když se ✅ Hairburst těší takové oblibě, na srovnávačích a dalších důvěryhodných portálech a webech hodnocení jejich výrobků (zatím) spíše chybí. Sice to neznamená, že jsou zákaznice s výrobky Hairburst nespokojené, ale z našeho pohledu to podezřelé přeci jen trochu je.

Tip redakce – Hairburst šamponHairburst [recenze]: Pomůže vám skutečně s růstem vlasů?

👩  Šampon pro delší a silnejší vlasy

 

✅ Viditelně hustší a zdravější vlasy
✅ Zvyšuje pevnost vlasů
✅ Pomáhá proti lámání
✅ Zlepšuje lesk a hustotu

 

 

Když jsme se zanořili do temných hlubin internetu, v souvislosti s používáním výrobků od této značky se nám podařilo najít pár vyjádření, ve kterých ženy nejčastěji jmenují, že:

Výhody
  • Se jim líbí, že má Hairburst doplněk stravy přírodní složení
  • Při delším používání mají lepší kvalitu vlasů
  • Vlasy tolik nepadají

Ty nespokojené zmiňují, že:

Nevýhody
  • Nedokázal splnit to, co sliboval (což opět odkazuje na relativně malé zastoupení látek ve složení)
  • Tobolky jsou příliš velké
  • Šampon zacuchával vlasy

Zkušenosti z internetu

hairburst šampon recenze

Zdroj: Testovani.zenysro.cz

hairburst zkušenosti

Zdroj: Pilulka.cz

hairburst diskuze

Zdroj: eMimino.cz

hairburst hodnocení

Zdroj: Notino.cz

Také se nám podařilo najít pár individuálních recenzí, ve kterých jsou ženy s přípravky ✅ Hairburst veskrze spokojené. I jejich nadšení je ale spíše umírněné, protože i po dlouhodobém používání vlasy sice vyrostly, ale rozhodně to nebylo o tolik, aby šlo hovořit o nějakém zázraku, který by pro ně změnil pravidla hry.

Z toho důvodu bychom vám používání kosmetiky a doplňku stravy Hairburst sice mohli doporučit, ale pravděpodobně bychom po nich sáhli jen ze zvědavosti nebo v případě, že nepotřebujete řešit žádné zásadnější potíže.

Jaké jsou alternativy produktů Hairburst

Na poli vlasové výživy a kosmetiky je vícero výrobců. Najdete mezi nimi například přírodní doplněk stravy FoligoVLASIMO, Vlasové hnojivo, Veniru na vlasy nebo doplněk stravy DonnaHAIR.

 

 

Jakou zkušenost máte s kosmetikou a doplňky stravy od Hairburst vy? Budeme rádi, když nám své dojmy a poznatky napíšete do komentářů pod článkem.

 

✅ TOP 7 vitamínových komplexů nSrovnání vitamínových komplexůa českém trhu

K dokonalému účesu patří krásné a zdravé vlasy, o které je třeba pečovat hlavně zevnitř. Porovnejte si jednotlivé vlasové výživy v našem praktickém testu.

Líbilo se? Dejte nás přečíst také svým přátelům!
Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest

O autorovi

Redakce Dokonalyuces.czNa tomto článku se podílel celý náš tým DokonalýÚčes.cz. Připravujeme pro vás tipy ze světa vlasové kosmetiky, přípravků na vlasy, inspirace a zdraví. A to jak pro ženy, tak pro muže. Zvláštní pozornost věnujeme aktuálním beauty trendům, které vám pomohou vybrat ten správný účes v aktuální době.

Za celou redakci děkujeme, že nás čtete. ❤️