Farmasi keratin [recenze]: Skutečně vám pomůže na vlasy?

Poslední aktualizace článku: 24. června 2024

Chcete začít používat keratin na vlasy, ale nevíte, po jakém produktu z nabídky primárně sáhnout? Pak jste tady správně, protože dnes se podíváme na to, zda pro vás bude nejlepší volbou keratin sprej od Farmasi!

Značka Farmasi je v posledních několika letech poměrně dost oblíbená. Proto není ani trochu s podivem, že mnoho žen hledá zkušenosti s ní a další informace, které mohou pomoci rozhodnout v otázce toho, zda má její nákup opravdu smysl.

Co se týče péče o vlasy, a to hlavně v létě, kdy se může docházet k poškození vlasů od sluníčka, chloru a slané vody, hodně poptávaný je keratin na vlasy, který může přispět k tomu, že vlasy budou vypadat i při větší zátěži dobře a zdravě.

Opravdu se ale v tomto směru vyplatí volit tu nejlevnější keratinovou péči, kterou nabízí právě Farmasi?

Keratin Therapy sprej Farmasi

farmasi logo

Keratin Therapy sprej na vlasy od Farmasi je určen pro regeneraci, protože má podpořit lesk a rozčesávání. Vzhledem k tomu, že se přípravek neoplachuje, může v pramenech působit libovolně dlouhou dobu před dalším mytím.

Když se díváme do složení, vidíme, že je v něm plno chemie. Ve srovnání s některými jinými keratinovými spreji, ke kterým patří třeba bezoplachová péče pro regeneraci vlasů Keratin Exclusive, pak neobsahuje vitamíny ani bylinky, které mohou podpořit normální vzhled suchých a lámavých vlasů. A to vnímáme jako viditelné mínus.

✅ TOP 7 vitamínových komplexů nSrovnání vitamínových komplexůa českém trhu

K dokonalému účesu patří krásné a zdravé vlasy, o které je třeba pečovat hlavně zevnitř. Porovnejte si jednotlivé vlasové výživy v našem praktickém testu.

Cena

Za 115 ml spreje od Farmasi zaplatíte kolem 275,-. To na jednu stranu není nic tak hrozného, ale když se mrkneme na již zmíněný přírodní sprej Beamia s keratinem, je jasně vidět, že v poměru k velikosti a složení vychází cenově lépe.

Pro představu – Keratin Exclusive sprej s keratinem od Beamia koupíte se slevou za 379,- a v balení je ho 200 ml. Vzhledem k tomu, že po stránce ceny nejde o tak velký rozdíl, vzhledem k většímu balení a zajímavějšímu složení, je z našeho pohledu vítěz klání zcela jasný.

farmasi keratin na vlasy

Zkušenosti

Bohužel se nám na tento keratinový sprej nepodařilo najít žádné relevantní uživatelské recenze. A to dokonce ani na srovnávačích zboží, kde jsou některé z nich vedené. A o tomto konkrétním produktu mlčí i internetové diskuze.

Když se ale podíváme do vlákna na fóru eMimino, vidíme, že ženy uvádí, že Farmasi je technicky vzato MLM kosmetická firma, jako je například Avon nebo Oriflame. (Což ale nemusí nutně znamenat, že některé výrobky nejsou dobré.)

Kdybychom to tedy měli vzít čistě ze svého pohledu, Farmasi keratin vám s největší pravděpodobností nic špatného neudělá a nemusíte se mu vyhýbat. Na trhu však existují (za podobnou cenu) výhodnější výrobky s keratinem, které navíc mají i mnohem lepší a přírodnější složení.

Pokud to tedy s péčí o vlasy myslíte vážně, na vašem místě bychom si zvolili trochu dražší kosmetiku, u které ale máte jistotu, že s ní dosáhnete lepších výsledků.

Jakou zkušenost máte s keratinem od Farmasi vy? Vyhovoval vám, nebo jste přišly na nějaký lepší produkt, který vám nabídl zajímavější výsledky?

✅ TOP 7 vitamínových komplexů nSrovnání vitamínových komplexůa českém trhu

K dokonalému účesu patří krásné a zdravé vlasy, o které je třeba pečovat hlavně zevnitř. Porovnejte si jednotlivé vlasové výživy v našem praktickém testu.

Líbilo se? Dejte nás přečíst také svým přátelům!
Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest

O autorovi

Redakce Dokonalyuces.czNa tomto článku se podílel celý náš tým DokonalýÚčes.cz. Připravujeme pro vás tipy ze světa vlasové kosmetiky, přípravků na vlasy, inspirace a zdraví. A to jak pro ženy, tak pro muže. Zvláštní pozornost věnujeme aktuálním beauty trendům, které vám pomohou vybrat ten správný účes v aktuální době.

Za celou redakci děkujeme, že nás čtete. ❤️