BeaMia keratin na vlasy: Zázrak na vlasy za příznivou cenu

O tom, jak je keratin na vlasy důležitý, snad spolu nemusíme vůbec diskutovat, protože to je prostě fakt. Jak ale v té záplavě nejrůznějších kosmetických přípravků najít takový, který nám za příznivou cenu nabídne prvotřídní složení a účinek na růst vlasů? Možná se budete divit, ale nemusíme chodit nikam daleko. Přímo v Česku totiž máme špičkový keratin od BeaMia.

Naše nároky na vlasovou péči jsou poměrně dost velké. Neměla by obsahovat parabeny, sulfáty ani silikony. A naopak by měla být napěchovaná pečujícími látkami, které podporují růst vlasů. A mezi ně patří i keratin, který dovede podpořit jejich regeneraci a lesk.

Na druhou stranu, kosmetika v kadeřnické kvalitě se dá sehnat často pouze v salonu. A ještě za velké peníze, kterých občas není nazbyt. Proto nás těší, že přímo z Česka pochází kvalitní bezoplachová péče s keratinem, která je dostupná pod značkou BeaMia.

Čím nás tento keratin tak nadchl? A jak ho správně používat?

O BeaMia

Ačkoliv dnes bude řeč především o keratinové bezoplachové péči BeaMia, tato česká kosmetika má ve svém portfoliu i řadu dalších výrobků, na které by si měly případné zájemkyně posvítit. Tím spíš, že se spolu s keratinovou péčí na vlasy skvěle doplňují.

Velmi se nám líbí kondicionér Exclusive, který obsahuje arganový a ricinový olej, pšeničný protein a panthenol, což je kombinace, která podporuje normální vzhled suchých a poškozených vlasů. Arganový šampon pak obsahuje (kromě arganového oleje, viz název) i provitamín B5 a vysoký podíl vitamínu E. Veškerou kosmetiku je navíc možné koupit jak samostatně, tak ve výhodnějších sadách. A to i s keratinovou kúrou.

Keratin BeaMia

keratin beamia

Vraťme se ale zase zpět ke keratinu, o kterém je dnes primárně řeč. Jako první věc, kterou musíme kladně hodnotit, je praktické balení s rozprašovačem, díky kterému se keratinový sprej dobře nanáší do délek a ke konečkům.

✅ TOP 7 vitamínových komplexů nSrovnání vitamínových komplexůa českém trhu

K dokonalému účesu patří krásné a zdravé vlasy, o které je třeba pečovat hlavně zevnitř. Porovnejte si jednotlivé vlasové výživy v našem praktickém testu.

Jako další plus vnímáme, že neobsahuje silikony, sulfáty ani parabeny, takže na vlasy nebude působit zbytečná chemie.

Co se týče složení, najdeme v něm:

 • Brazilský keratin
 • Panthenol
 • Extrakt z kopřivy
 • Aloe vera
 • Vitamín A
 • Vitamín E
 • Vitamín B3

Tyto látky podporují hladkost vlasů a jejich lesk, dodávají jim hydrataci, podporují jejich snadnější rozčesávání a podporují jejich celkově pěstěný a upravený vzhled.

Jak se používá?

Vzhledem k tomu, že jde o bezoplachovou péči, znamená to, že sprej stačí nastříkat do umytých vlhkých vlasů. Dál už nic dělat nemusíte. V případě potřeby je také možné sprej nastříkat do suchých vlasů. Učinit tak můžete třeba ve chvíli, kdy se vám zdají být před odchodem z domova mdlé, nebo před česáním, během kterého se keratin BeaMia ve vlasech snadno rozprostře.

Přátelská cena

Keratin BeaMia je možné koupit i za výhodnější cenu, která se pohybuje na úrovni 379,- za jedno balení, které obsahuje 200 ml výrobku. Za plnou cenu ho pak koupíte za 399,-, což se nám také jeví jako dobré.

Jaké jsou s ním zkušenosti?

S keratinem od BeaMia, stejně jako s jinými výrobky od této značky, jsme spokojené. Pojďme se ale podívat i na recenze uživatelek z prostředí internetu, které se rozhodly se svou zkušeností veřejně svěřit.

Na Heureka ženy zmiňují, že:

 • Jsou s ním velmi spokojené
 • Vlasy po jeho použití krásně voní
 • Vnímají postupné zlepšení kvality vlasů
 • Po prvním použití vnímají, že jsou vlasy hebké a jemné

Vzhledem k promyšlenému složení a mnoha pozitivním zkušenostem, včetně našich vlastních, vám tedy můžeme keratin od BeaMia vřele doporučit vyzkoušet.

beamia keratin zkušenosti

keratin beamia recenze

Také máte s tímto výrobkem dobrou zkušenost? Dejte nám vědět do komentářů!

✅ TOP 7 vitamínových komplexů nSrovnání vitamínových komplexůa českém trhu

K dokonalému účesu patří krásné a zdravé vlasy, o které je třeba pečovat hlavně zevnitř. Porovnejte si jednotlivé vlasové výživy v našem praktickém testu.

Líbilo se? Dejte nás přečíst také svým přátelům!
Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest

O autorovi

Redakce Dokonalyuces.czNa tomto článku se podílel celý náš tým DokonalýÚčes.cz. Připravujeme pro vás tipy ze světa vlasové kosmetiky, přípravků na vlasy, inspirace a zdraví. A to jak pro ženy, tak pro muže. Zvláštní pozornost věnujeme aktuálním beauty trendům, které vám pomohou vybrat ten správný účes v aktuální době.

Za celou redakci děkujeme, že nás čtete. ❤️