Biosil Plus: Skutečně pomáhá na vlasy? RECENZE

Poslední aktualizace článku: 31. července 2023

Pokud toužíte po krásných a zdravých vlasech, neměly byste hledět jenom na to, jak o ně pečujete, ale také na to, jakou jim dopřáváte vnitřní výživu. Ta ale nebývá vždycky levná. Mohl by vám na vlasy pomoci oblíbený doplněk stravy Biosil Plus?

biosil plus recenze

Lidé se mnohdy mylně domnívají, že vlasům prospěje buď jen cílená vnější, nebo cílená vnitřní péče. Problém je ale v tom, že nejlepšího výsledku lze docílit jen poté, co se rozhodnete kombinovat obojí.

Aby byly vlasy hezké a zdravé, potřebují k tomu zdravý základ. Pokud ho vlas nemá, nelze očekávat, že jeho stav zlepšíte správně zvolenými kosmetickými prostředky. A platí to i opačně. Pokud máte zdravé vlasy a chováte se k nim macešsky, nemůžete očekávat, že vám vyrostou do pohádkové délky.

💡  Nakupujte bezpečně: Biosil Plus nebo jakýkoliv jiný doplněk stravy na vlasy doporučujeme kupovat v ověřených e-shopech. Získáte záruku toho, že se jedná o 100% originální výrobek se zárukou kvality. ✅  Biosil Plus na Notino.cz

Opravdu se ale vyplatí sahat po nejlevnějších doplňcích stravy na vlasy, mezi které Biosil Plus od Naturvita jednoznačně patří?

Co je Biosil Plus?

✅  Biosil Plus je doplněk stravy na podporu růstu vlasů, který seženete bez předpisu v prakticky jakékoliv lékárně.  Kromě jiného, tento doplněk stravy má podporovat i hezký vzhled kůže a nehtů. 

Mezi jeho hlavní výhody patří:

 • Péče o nehty, pokožku a vlasy
 • Podpora imunitního systému
 • Podpora metabolismu
 • Podpora pojivových tkání

Samozřejmě je ale potřeba dodat, že ✅  Biosil Plus není kvůli svému méně obsáhlému složení moc komplexní, takže zase nečekejte zázraky.

✅ TOP 7 vitamínových komplexů nSrovnání vitamínových komplexůa českém trhu

K dokonalému účesu patří krásné a zdravé vlasy, o které je třeba pečovat hlavně zevnitř. Porovnejte si jednotlivé vlasové výživy v našem praktickém testu.

⭐ Tip redakce – Biosil Plusnaturavita biosil plus recenze

 

🌿 Přírodní doplněk stravy

✅ tablety pro vlasy, nehty a pokožku
✅ omezuje třepení a lámání nehtů
✅ pomáhá udržet normální stav vlasů
✅ podporuje zdravý vzhled pokožky

 

 

Složení Biosil Plus

✅  Biosil Plus má ve srovnání s jinými doplňky stravy na podporu růstu vlasů jen velmi krátké složení. Najdeme v něm biotin, kyselinu pantothenovou, zinek a oxid křemičitý.

Kompletní složení

Účinná látka V jedné tabletě
Biotin (vitamín H) 0,15 mg
Kyselina pantotenová 6,00 mg
Zinek 10,00 mg
Oxid křemičitý 15,00 mg

Způsob dávkování

✅  Biosil Plus má velmi jednoduché dávkování. Výrobce doporučuje užít 1 tabletu denně. Vzhledem k tomu, že Biosil Plus má standardně 60 tablet, jedno balení vám vydrží 2 měsíce.

Cena

Cena doplňku stravy Biosil Plus se liší v závislosti na tom, kde se ho rozhodnete koupit. Obvykle se ale jeho cena pohybuje od 55 do 75,-. Může si ho tedy dovolit doopravdy každý, kdo má zájem ho vyzkoušet.

Zkušenosti zákaznic

Biosil Plus RECENZE - zkušenosti

Nelze si nepoložit otázku, jestli to, co ve složení nabízí ✅  Biosil Plus, vlasům, kůži a nehtům doopravdy stačí. Anebo má delší složení lepší účinnost. Jelikož na tuto otázku neexistuje jednoduchá odpověď, podíváme se na to, co o něm říkají samotné uživatelky.

Ženy, které byly s doplňkem stravy Biosil Plus spokojeny, o něm říkají, že:

Výhody
 • Je vhodný i proti padání vlasů
 • Má přijatelnou chuť
 • Je cenově velmi dostupný
 • Jsou spokojené
 • Se dá používat i dlouhodobě
[/su_box]

Ty nespokojené nejčastěji zmiňují, že:

Nevýhody
 • Má málo účinných látek
 • Je slabý
 • Na sobě nevidí žádné účinky
 • Byly více spokojené s jinými výrobky
 • Působí spíše na nehty

Zkušenosti zákazníků na internetu

biosil plus zkušenosti
Zdroj: Notino.cz
biosil plus hodnocení
Zdroj: Pilulka.cz
biosil hodnocení
Zdroj: Zbozi.cz
biosil plus na vlasy
Zdroj: BENU.cz

Většina žen si v recenzích Biosil Plus jednoznačně pochvaluje, na druhou stranu, je potřeba říct, že pro některé další uživatelky byl moc slabý a raději zkusí doplňky stravy na podporu růstu vlasů s delším seznamem ingrediencí.

Alternativy doplňku stravy Biosil Plus

Recenze vás nepřesvědčila? Radši byste vyzkoušeli jiný doplněk stravy na vlasy? Napsali jsme pro vás další recenze. Doplňky stravy FoligoVlasové hnojivoDonnaHAIR nebo tobolky Revalid.

 

 

Máte s užíváním Biosilu Plus nějakou osobní zkušenost? Pokud ano, budeme rádi, když nám ji napíšete do komentářů pod článkem.

✅ TOP 7 vitamínových komplexů nSrovnání vitamínových komplexůa českém trhu

K dokonalému účesu patří krásné a zdravé vlasy, o které je třeba pečovat hlavně zevnitř. Porovnejte si jednotlivé vlasové výživy v našem praktickém testu.

Líbilo se? Dejte nás přečíst také svým přátelům!
Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest

O autorovi

Redakce Dokonalyuces.czNa tomto článku se podílel celý náš tým DokonalýÚčes.cz. Připravujeme pro vás tipy ze světa vlasové kosmetiky, přípravků na vlasy, inspirace a zdraví. A to jak pro ženy, tak pro muže. Zvláštní pozornost věnujeme aktuálním beauty trendům, které vám pomohou vybrat ten správný účes v aktuální době.

Za celou redakci děkujeme, že nás čtete. ❤️