Collalloc: Podpoří růst vašich vlasů? [recenze]

Poslední aktualizace článku: 8. června 2023

Jak už to jistě delší dobu víte, pro podporu normálního stavu pokožky, vlasů a nehtů je důležitý kolagen, který se v organismu sice přirozeně vyskytuje, ale s narůstajícím věkem ho začíná postupně ubývat. Z toho důvodu ho mnoho z nás doplňuje zpátky ve formě doplňků stravy s jeho obsahem. Jelikož je takových produktů na našem trhu víc, dnes se podíváme na to, co můžete očekávat v případě, že si vyberete kolagen od Collalloc.

collalloc na vlasy recenze

Husté vlasy jsou vysněnou metou mnoha žen. Jak se k ní ale přiblížit, když k vám byla příroda málo štědrá a do vínku vám dala slabé, rychle se mastící a lámavé vlasy, které téměř nic nevydrží?

Jak jistě víte, kolagen dodává tkáním objem a pružnost, proto by mělo mít jeho doplňování do organismu jednoznačně zelenou. Celkem často ho obsahují například doplňky stravy na vlasy, ve kterých se páruje s mnoha dalšími prospěšnými látkami.

Tip: Znáte doplněk stravy na vlasy Foligo?

💡  Nakupujte bezpečně: Doplněk stravy Collalloc nebo jakýkoliv jiný přípravek na vlasy doporučujeme kupovat v ověřených e-shopech. Získáte záruku toho, že se jedná o 100% originální výrobek se zárukou kvality. ✅  Collalloc na Prozdravi.cz

Co když se ale rozhodnete jít jinou cestou a pro začátek si zvolíte čistý kolagen bez dalších přísad od Collalloc?

Co je Collalloc?

Collalloc: Podpoří růst vašich vlasů? [recenze]

✅ TOP 7 vitamínových komplexů nSrovnání vitamínových komplexůa českém trhu

K dokonalému účesu patří krásné a zdravé vlasy, o které je třeba pečovat hlavně zevnitř. Porovnejte si jednotlivé vlasové výživy v našem praktickém testu.

✅ Collalloc je  čistý bioaktivní mořský kolagen, který podporuje normální stav pohybového aparátu, pokožky, vlasů, imunitního systému a podobně.  Stejně jako mnohé jiné kolageny, které jsou v současné době k dostání, i Collalloc je porcovaný v jednotlivých sáčcích, které se dají brát například na cesty. Obsah sáčku pak stačí pouze rozmíchat ve vodě a vypít.

⭐ Tip – Collalloccollalloc kolagen recenze

 

🌊  100% bioaktivní mořský kolagen

 

✅ podporuje přirozenou krásu
✅ podporuje pohyb bez bolesti
✅ podporuje celkové zdraví

Složení Collalloc kolagenu

✅ Collalloc kolagen je naprosto čistý. To znamená, že kromě bioaktivního mořského kolagenu v něm nenajdete žádné přidané látky. To je na jednu stranu dobře, protože v něm například nejsou sladidla, barviva a podobně. Jenže, zároveň je to tak trochu i kámen úrazu, protože aby se kolagen správně vstřebával, je důležité, aby se pároval minimálně s vitamínem C. Ten však musíte v tomto případě doplňovat z jiného zdroje.

Samotný kolagen navíc nemusí stačit na všechny potíže s vlasy a pokožkou, které můžete mít. Z toho důvodu je vhodné se dívat i po kvalitních vícesložkových doplňcích stravy na podporu růstu a kvality vlasů, které obsahují alespoň 10 a více látek. (Typicky třeba vitamíny skupiny B, kolagen, vitamín C, železo, vitamín E, přesličku rolní, pivovarské kvasnice, vitamín A, L-methionin, MSM a další.) Dobrou volbou může být v tomto ohledu například český doplněk stravy Vlasimo, na který jsme nedávno psali samostatnou recenzi.

Kompletní složení

Látka v 1 sáčku
100% bioaktivní mořský kolagen 3 300 mg

Collalloc: Podpoří růst vašich vlasů? [recenze]

Kde ho koupit a kolik stojí?

✅ Kolagen Collalloc lze koupit na oficiálních stránkách. Seženete ho ale i v některých lékárnách, v online parfumeriích, v některých obchodech se zdravou výživou a podobně. Cena za jedno balení tohoto doplňku stravy se pohybuje kolem 599,- za jedno. Vzhledem k tomu, že obsahuje 30 sáčků, vydrží vám na měsíc.

Tip: Přečtěte si recenzi na doplněk stravy Venira

Zkušenosti zákaznic

Collalloc: Podpoří růst vašich vlasů? [recenze]

Ženy, které se rozhodly kolagen od Collalloc vyzkoušet, s ním mívají dobré zkušenosti. O tom ostatně svědčí skutečnost, že na srovnávači Heuréka si vysloužil celkovou spokojenost na úrovni 87 %. Na portálu Zboží pak získal 4,5 hvězdiček z celkových 5.

Když se podíváme na konkrétní zkušenosti žen, zjistíme, že ty pozitivní nejčastěji říkají, že:

Výhody
  • Jim vyhovuje jeho přijatelná cena
  • Se jim zlepšilo vypadávání vlasů
  • Se snadno používá
  • Po něm mají hezčí pleť
  • Mají kvalitnější nehty

Nespokojené ženy nejčastěji zmiňují, že:

Nevýhody
  • Jim vadí chuť doplňku
  • Je nutné ho užívat dlouhodobě
  • Se účinky dostaví po dlouhé době

Zkušenosti z internetu

collalloc zkušenosti
Zdroj: Heureka.cz
collalloc hodnocení
Zdroj: Pilulka.cz
collalloc diskuze
Zdroj: Zbozi.cz
collalloc na vlasy a nehty
Zdroj: Notino.cz

Některé ženy k němu ale mají značné výhrady. Například jim vadí, že nemá příjemnou chuť. Také by ocenily, kdyby se dodával smíchaný s vitamínem C. V některých případech se jim také zdálo, že je na ně slabý.

Co si z toho vzít?

V případě, že máte zájem o čistý kolagen bez dalších příměsí, kolagen od Collalloc by vám mohl vyhovovat. Pokud však preferujete příjemnou chuť a bohatší složení, pak bychom na vašem místě vyzkoušely něco jiného.

Nejen, že můžete spolu s ✅ Collalloc (i bez něj) užívat kvalitní přírodní vícesložkové doplňky stravy na vlasy, také vám pomůže správná vlasová péče, která by měla zahrnovat šampony na růst a vypadávání vlasů s obsahem aloe vera, kofeinu, extraktu z kopřivy a konopí a podobně.

 

 

Jaké zkušenosti máte s kolagenem od Collalloc vy? Koupily byste si ho znovu?

 

✅ TOP 7 vitamínových komplexů nSrovnání vitamínových komplexůa českém trhu

K dokonalému účesu patří krásné a zdravé vlasy, o které je třeba pečovat hlavně zevnitř. Porovnejte si jednotlivé vlasové výživy v našem praktickém testu.

Líbilo se? Dejte nás přečíst také svým přátelům!
Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest

O autorovi

Redakce Dokonalyuces.czNa tomto článku se podílel celý náš tým DokonalýÚčes.cz. Připravujeme pro vás tipy ze světa vlasové kosmetiky, přípravků na vlasy, inspirace a zdraví. A to jak pro ženy, tak pro muže. Zvláštní pozornost věnujeme aktuálním beauty trendům, které vám pomohou vybrat ten správný účes v aktuální době.

Za celou redakci děkujeme, že nás čtete. ❤️