Evelle [recenze]: Podpoří skutečně vaše vlasy, nehty a pleť?

Poslední aktualizace článku: 28. února 2023

Jak jistě víte, pravidelně na našem magazínu zveřejňujeme recenze na známé, ale i méně známé značky doplňků stravy. Jedním z nich je Evelle, který má podporovat růst vlasů, normální stav pleti a nehtů. Vyplatí se ho vyzkoušet?

evelle tablety recenze

Péče o vlasy, pokožku a nehty nám všem dává občas celkem zabrat. Kromě toho, že se musíme o všechny tyto segmenty opravdu dobře starat, stranou by neměla být ani naše vnitřní výživa, ze které si buňky berou vše, co je pro jejich růst a normální stav potřeba.

Jenže, ruku na srdce. Ne všechny z nás mají perfektní životosprávu. Případně se o to snažíme, ale jsme jen lidé, takže často selháváme. Navíc, ženy často bojují i s hormonálním vypadáváním vlasů a s akné. Případně nás dožene dlouhodobý stres. Z toho důvodu je vhodné si dobrý výsledek pojistit užíváním kvalitních doplňků stravy.

💡  Nakupujte bezpečně: Doplněk stravy Evelle nebo jakýkoliv jiný přípravek na vlasy doporučujeme kupovat v ověřených e-shopech. Získáte záruku toho, že se jedná o 100% originální výrobek se zárukou kvality. ✅  Evelle na Prozdravi.cz

Může jím být právě doplněk stravy Evelle?

O Evelleevelle recenze

✅ Evelle je  doplněk stravy, který podporuje normální stav pokožky, nehtů a vlasů.  Podle informací na oficiálních stránkách jeho složení vychází z vědeckých poznatků. Určitě vás také bude zajímat, že v jeho složení nenajdete jenom jednu látku, ale rovnou celý komplex. V neposlední řadě by měl také podporovat tvorbu kolagenu a měl by přispívat k ochraně buněk.

Složení Evelle

V oficiálních informacích se dočítáme, že tento doplněk stravy má unikátní složení. To nám nedá a zaměříme se na něj trochu blíž.

✅ TOP 7 vitamínových komplexů nSrovnání vitamínových komplexůa českém trhu

K dokonalému účesu patří krásné a zdravé vlasy, o které je třeba pečovat hlavně zevnitř. Porovnejte si jednotlivé vlasové výživy v našem praktickém testu.

V každé kapsli najdeme:

Látka v 1 tabletě
Vitamín C 30,0 mg
Vitamín E 5,0 mg
Biotin 80,0 μg
Zinek 3,75 mg
Selen 25,0 µg
Extrakt z hlubokomořských ryb (kolagen) 11,5 mg
Extrakt z přesličky rolní 40,0 mg
Extrakt z rajčat (lykopen) 33,3 mg
Extrakt z borůvek 15,0 mg
Extrakt z francouzské borovice 10,0 mg

Pokud jste si prohlédly první část složení tohoto doplňku stravy, pravděpodobně jste dospěly k závěru, že na tom nic moc inovativního není. Když ale přijde řeč na extrakty, to už je jiná písnička. Zatím jsme neviděli žádný doplněk stravy na podporu krásy, ve kterém by byl lykopen, extrakt z borůvek a extrakt z francouzské borovice, opravdu jde tedy o něco celkem speciálního a nevídaného.

 

Kde ho koupit a kolik stojí?

Doplněk stravy ✅ Evelle seženete v mnoha kamenných, ale i v internetových lékárnách. Jedno balení pak obsahuje 60 tablet. Co se týče ceny, ta se pohybuje v závislosti na prodejci. Není neobvyklé jedno balení sehnat za 1 049,-, ale i za 1 679,-. Jak tedy můžete vidět, v ceně může být opravdu velký rozdíl. Denně se navíc užívají 2 tablety, takže jedno balení vám vyjde pouze na měsíc užívání.

Tip redakce – Evelle pro pleť, vlasy a nehty

evelle cena

💇‍♀️  Formule látek pro podporu krásy vlasů

 

✅ Deset biologicky aktivních látek
✅ Péče o pleť, vlasy a nehty
✅ Klinicky testované

Zkušenosti zákaznic

Evelle [recenze]: Podpoří skutečně vaše vlasy, nehty a pleť?

Možná si říkáte, že pokud jste do této chvíle o kapslích ✅ Evelle nic neslyšely, nejspíš nebudou moc dobré. Technicky vzato ale musíme říct, že na srovnávačích zboží mají velmi dobré hodnocení. Jde tedy hlavně o to, že Evelle nemá tak silnou reklamu, jako například Venira nebo Curapil.

Když se podíváme na jednotlivá pozitivní hodnocení uživatelek, vyčteme z nich, že:

Výhody
  • Tyto kapsle používají dlouhodobě
  • Mají lepší pokožku jak na tváři, tak na celém těle
  • Jim vyhovuje
  • Vidí pozitivní změny
  • Jim pomáhá vyhladit jemné vrásky
  • Vnímají lepší kvalitu vlasů a nehtů

Ty nespokojené nejčastěji zmiňují, že:

Nevýhody
  • Cena je příliš vysoká
  • Kapsle neměly účinek na nehty a pleť
  • Byly více spokojené s jinými doplňky stravy

Zkušenosti z internetu

evelle zkušenosti
Zdroj: Zbozi.cz
evelle hodnoceni
Zdroj: Lekarna.cz
evelle diskuze
Zdroj: Heureka.cz

V mnoha případech si ženy doplněk stravy ✅ Evelle kupují opakovaně. Některé z nich mají ale výhrady k jeho vyšší pořizovací ceně, což je pochopitelné, protože nepatří k těm úplně nejlevnějším.

I tak jsou ale zákaznice s tímto produktem spokojené, takže pokud potřebujete kvalitní doplněk stravy na vlasy, kůži a nehty, určitě vám doporučíme ho na základě kladného hodnocení vyzkoušet.

Jaké jsou alternativy doplňku stravy Evelle

Na poli vlasové výživy a kosmetiky je vícero výrobců. Najdete mezi nimi například přírodní doplněk stravy Foligo, vitamíny VLASIMO, kapsle Venira nebo Vlasové hnojivo. Pro všechny tyto výrobky jsme pro vás napsali recenzi, takže si je můžete jednoduše porovnat s Evelle.

 

 

Znáte doplněk stravy Evelle? Pokud ano, už jste ho zkusily?

 

✅ TOP 7 vitamínových komplexů nSrovnání vitamínových komplexůa českém trhu

K dokonalému účesu patří krásné a zdravé vlasy, o které je třeba pečovat hlavně zevnitř. Porovnejte si jednotlivé vlasové výživy v našem praktickém testu.

Líbilo se? Dejte nás přečíst také svým přátelům!
Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest

O autorovi

Redakce Dokonalyuces.czNa tomto článku se podílel celý náš tým DokonalýÚčes.cz. Připravujeme pro vás tipy ze světa vlasové kosmetiky, přípravků na vlasy, inspirace a zdraví. A to jak pro ženy, tak pro muže. Zvláštní pozornost věnujeme aktuálním beauty trendům, které vám pomohou vybrat ten správný účes v aktuální době.

Za celou redakci děkujeme, že nás čtete. ❤️