Hair Vitamins [recenze]: Funguje na zlepšení kvality vlasů?

Nemůžete se pořádně vyznat ve změti doplňků stravy na podporu růstu a kvality vlasů? To naprosto chápeme, protože je jich na trhu tolik, že vybrat si jen jeden může být opravdu těžkou volbou. Dnes se proto zaměříme na Nutrisslim Hair Vitamins a podíváme se na to, co vše vám může tento výrobek nabídnout.

Doplňky stravy na podporu růstu vlasů a jejich kvality jsou v posledních letech čím dál oblíbenější. Pravděpodobně kvůli tomu, že představují poměrně snadný způsob, jak se dopracovat k vysněnému výsledku. (Samozřejmě, za předpokladu, že se o své vlasy správně staráte, používáte ještě správnou vlasovou kosmetiku a v užívání přípravků jste důsledné.)

I když jsou některé doplňky stravy na podporu růstu vlasů podpořeny masivní reklamou, která se může objevovat i v prestižních časopisech a na profilech influencerů, ne vždy jde o výrobky, kterým se vyplatí věnovat zvýšenou pozornost, protože někdy mohou nabízet jen relativně malé množství pro vlasy důležitých látek.

Jak si v tomto ohledu vede doplněk stravy Hair Vitamins od Nutrisslim?

Něco o Hair Vitamins

Jak jistě víte, vlasy potřebují ke svému prospívání a optimálnímu růstu dostatečné množství specifických živin, které jim v tom pomohou. Jelikož ale nemáme v jídelníčku někdy těchto složek dostatek, je vhodné je doplnit z doplňků stravy na podporu růstu vlasů. Z toho důvodu je extrémně důležité hledět na složení každého výrobku, které vám dokáže napovědět, jestli to bude vašim vlasům stačit. (Nebo ne.)

Hair Vitamins ženám slibují omezení nadměrného vypadávání vlasů, omezení třepení konečků, podporu růstu vlasů a podporu jejich síly a lesku.

Složení Hair Vitamins

Nyní se podíváme na složení tohoto doplňku stravy a podíváme se, jestli by mohlo ženám, které touží po krásných dlouhých vlasech, opravdu stačit.

✅ TOP 6 vitamínových komplexů na českém trhu

K dokonalému účesu patří krásné a zdravé vlasy, o které je třeba pečovat hlavně zevnitř. Porovnejte si jednotlivé vlasové výživy v našem praktickém testu.

S každou dávkou do sebe dostanete:

  • Kolagen
  • MSM
  • Vitamín C
  • Biotin

Asi jste si všimly, že seznam přísad je opravdu dost krátký, takže lze očekávat, že při užívání tohoto doplňku může ke zlepšení kvality vlasů sice dojít, ale pravděpodobně nemůžete očekávat žádný velký zázrak, díky kterému byste měly vlasy jako Locika.

Pro představu, v dnešní době jsou na trhu k dostání doplňky stravy na podporu růstu vlasů, které obsahují i zinek, selen, měď, pivovarské kvasnice, přesličku rolní a mnoho dalších látek, které se podporují navzájem a které vám nabídnou opravdu komplexní péči.

Cena a dostupnost

Jak můžete očekávat, Hair Vitamins nejsou příliš drahé, v průměru se cena za jedno balení pohybuje něco málo pod 300,- a uvnitř je 150 g výrobku. Na přípravu nápoje je potřeba 5 g, takže jedno balení vám vyjde na celých 30 dní. I dostupnost doplňku je poměrně dobrá, seženete ho jak v online parfumeriích, tak v řadě lékáren.

Zkušenosti zákaznic

Nyní se můžeme podívat na to, co o doplňku stravy Hair Vitamins říkají samotné uživatelky. Koupily by si ho znovu?

Ženy, které do něj vložily svou důvěru o něm nejčastěji říkají, že:

  • Má divnou chuť
  • Vlasy po něm vypadají lépe
  • Po měsíci jim vlasy ještě více padají
  • Je cenově dostupný, ale málo účinný
  • Se jim po začátku užívání začaly vlasy více cuchat

Ačkoliv tento doplněk stravy některým ženám vyhovuje, velké množství žen s ním překvapivě moc spokojeno nebylo. Nejčastěji se objevuje výtka ohledně chuti, která jim nepřijde moc atraktivní.

Některé ženy dokonce uvádějí, že po nějaké době od začátku užívání jim vlasy začaly padat naopak o něco více. Je otázkou, jestli to nutně souviselo s užíváním tohoto doplňku stravy, ale i tak bychom si nejspíš připlatili za výrobek s obsáhlejším složením.

Máte s Hair Vitamins nějakou osobní zkušenost? Pokud ano, budeme rádi, když nám ji napíšete do komentářů pod článkem.

Zdroje informací

https://doplnky-stravy.heureka.cz/nutrisslim-hair-vitamins-150-g/ – Nutrisslim Hair Vitamins (česky)

https://www.zbozi.cz/vyrobek/nutrisslim-hair-vitamins-150-g/ – Nutrisslim Hair Vitamins (česky)

✅ TOP 6 vitamínových komplexů na českém trhu

K dokonalému účesu patří krásné a zdravé vlasy, o které je třeba pečovat hlavně zevnitř. Porovnejte si jednotlivé vlasové výživy v našem praktickém testu.

Líbilo se? Dejte nás přečíst také svým přátelům!
Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest