Vlasová kosmetika

Poslední aktualizace článku: 25. března 2018

Vlasová kosmetika z přírody

Vlasová kosmetika z přírodních produktů dává Vašim vlasům obrovskou přidanou hodnotu. Ať máte dlouhé vlasy či účesy z krátkých vlasů, určitě potřebují řádnou péči, nebo určitě ji jednou budou potřebovat.

Šampóny

U šampónů to všechno začíná, a dost často i končí. Mnohé ženy si myjí vlasy téměř každý den a pokud používají běžné šampony plné chemie, tak si jen vlasy “umyjí” a zároveň ničí. Dnes existuje na trhu nepřeberné množství šampónů, které naopak při pravidelném používání vlasy zároveň vyživují a ochraňují, takže žena potom už ani nepotřebuje používat další vlasovou kosmetiku, aby vlasům navracela zdravý vzhled a vitalitu.

Takové šampony ani nemusejí být drahé. Výborným každodenním pomocníkem je Šampon pro každodenní mytí Palco Frequency 300 ml, dále pak Výživný šampon s multiproteinovým komplexem Compagnia Del Colore Nutriente 1 000 ml, Berrywell Šampon pro každodenní péči Salon Shampoo 251 ml a pro ty nejnáročnější lze doporučit vynikající Green Light Argan Velvet Arganový Šampon 250 ml.

Šampon na vlasy
Šampon pro každodenní péči Italského výrobce vlasové kosmetiky Palco
Výživný šampon na vlasy
Výživný šampon s multiproteinem od  Compagnia Del Colore
Šampon pro náročné od Green Light
Skvělý šampon s arganovým olejem Green Light pro nejnáročnější
Šampon pro každodenní péči
Šampon pro každodenní péči Berrywell

 

 

 

 

✅ TOP 7 vitamínových komplexů nSrovnání vitamínových komplexůa českém trhu

K dokonalému účesu patří krásné a zdravé vlasy, o které je třeba pečovat hlavně zevnitř. Porovnejte si jednotlivé vlasové výživy v našem praktickém testu.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Laky na vlasy

Pokud má žena trochu neposlušné vlasy, nebo chce docílit účesu běžně nedosažitelného, sáhne po laku na vlasy. Běžné laky sice “drží”, ale jinak nevypadají příliš hezky. I laky na vlasy se dají koupit takové, které vlasy nezatěžují, nemastí a dodávají jim přirozený lesk. Velice populární je BBcos KE Power Fix Lak na vlasy s velmi silnou fixaci, který obsahuje lněný a arganový olej:

Lak na vlasy
Lak na vlasy se silnou fixací italského výrobce BBcos

 

 

 

 

 

 

 

 

Pro ty nejnáročnější ženy lze bez ostychu doporučit skvělý Rychleschnoucí lak pro zachování fixace Green Light Misty Hair Spray, který je obohacen panthenolem, lněnými a hedvábnými hydrolyzovanými proteiny s uhlazujícími, ochrannými a výživnými účinky:

Lak na vlasy
Lak na vlasy Luxury Look Green Light s přírodními výživnými látkami

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Přírodní vlasová kosmetika

 

 

 

✅ TOP 7 vitamínových komplexů nSrovnání vitamínových komplexůa českém trhu

K dokonalému účesu patří krásné a zdravé vlasy, o které je třeba pečovat hlavně zevnitř. Porovnejte si jednotlivé vlasové výživy v našem praktickém testu.

Líbilo se? Dejte nás přečíst také svým přátelům!
Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest

O autorovi

Redakce Dokonalyuces.czNa tomto článku se podílel celý náš tým DokonalýÚčes.cz. Připravujeme pro vás tipy ze světa vlasové kosmetiky, přípravků na vlasy, inspirace a zdraví. A to jak pro ženy, tak pro muže. Zvláštní pozornost věnujeme aktuálním beauty trendům, které vám pomohou vybrat ten správný účes v aktuální době.

Za celou redakci děkujeme, že nás čtete. ❤️