Pravda o Biohar: Pomáhá, nebo nepomáhá s vlasy? – Recenze

Poslední aktualizace článku: 17. července 2023

Vypadávání a řídnutí vlasů není nic příjemného. Jelikož vlasy významně ovlivňují náš zevnějšek, je pochopitelné, že se snažíme tyto dva nevítané jevy nějak zastavit. Mohl by být vaším spojencem přípravek ✅ Biohar? Na to se podíváme níže.

biohar recenze

Vlasy nám vypadávají prakticky neustále. Je ale rozdíl v tom, jestli se tímto způsobem nahrazují staré vlasy novými (po dovršení životního cyklu), nebo se to děje kvůli stresu, nemoci či nesprávné životosprávě.

Pokud tedy přijdete na to, že vám v hřebenu, nebo v odtokovém kanálku sprchy, zůstává nějak hodně vlasů (a tím myslíme více než to, na co jste byli dosud zvyklí), pravděpodobně přišla chvíle na to, abyste se začali pídit po tom, co se s vámi děje.

Než ale na něco přijdete, může to nějakou dobu trvat, proto je pochopitelné, že v mezidobí vyzkoušíte všechno, co by mohlo tento nežádoucí stav alespoň trochu zlepšit.

💡  Nakupujte bezpečně: Biohar nebo jakýkoliv jiný přípravek na vlasy doporučujeme kupovat v ověřených e-shopech. Získáte záruku toho, že se jedná o 100% originální výrobek se zárukou kvality. ✅  Biohar na Prozdravi.cz

Má smysl kvůli tomu zkoušet Biohar?

Co je Biohar?

 

✅ TOP 7 vitamínových komplexů nSrovnání vitamínových komplexůa českém trhu

K dokonalému účesu patří krásné a zdravé vlasy, o které je třeba pečovat hlavně zevnitř. Porovnejte si jednotlivé vlasové výživy v našem praktickém testu.

Biohar je speciální sérum na vlasy, které  má pomáhat při jejich řídnutí a nadměrném vypadávání . Dále by mělo přispívat k regeneraci vlasového podkoží a mělo by podporovat růst silných a zdravých vlasů.

⭐ Tip – Vlasový aktivátor  Bioharbiohar aktivátor recenze

 

 

👩 Sérum proti vypadávání vlasů

 

✅ přírodní hyaluronan
✅ regeneruje tvorbu nových vlasů
✅ aktivace vlasových kořínků

Biohar složení

Zní to zajímavě, takže se podíváme na to, co všechno v tomto séru najdeme.

Na etiketě najdeme:

 • Vodu
 • Alcohol denat
 • Hyaluronan
 • Kolagen
 • Vitamíny skupiny B (1-12)

Dále se na oficiálním webu dočítáme, že ve vlasovém séru ✅ Biohar najdeme prorůstové polypeptidy. Složení by mělo být zároveň dobře snášeno a používání tohoto přípravku by nemělo vést ke vzniku alergických reakcí.

Co se týče způsobu použití, sérum se aplikuje denně na pokožku hlavy, do které se má jemně vmasírovat prsty.

 

 

Kolik stojí?

Pravda o Biohar: Pomáhá, nebo nepomáhá s vlasy? – Recenze

✅ Biohar je cenově poměrně dost dostupný. Jedna lahvička vychází (v průměru) na 125 korun. Uvnitř se nachází 75 ml tekutiny, takže poměr ceny k velikosti balení se nám zdá adekvátní. Určitě vás potěší i jeho dobrá dostupnost, prodávají ho totiž některé lékárny. (Což i zvyšuje jeho důvěryhodnost.)

Pravda o Biohar: Pomáhá, nebo nepomáhá s vlasy? – Recenze

💡 Náš TIP – Biohar

💇‍♀️ Vlasový aktivátor

✅ Přirozená cesta proti vypadávání vlasů
✅ Regenerace tvorby nových vlasů
✅ Přírodní hyaluronan

Zkušenosti zákazníků

Z našeho úhlu pohledu se zdá, že ✅ Biohar může některým lidem doopravdy pomoci. Co ale na jeho používání říkají samotní zákazníci?

Lidé, kteří s ním mají pozitivní zkušenost, o něm nejčastěji říkají, že:

Výhody
 • Se snadno používá
 • Funguje
 • Nezatěžuje ani při aplikaci do suchých vlasů
 • Dlouho vydrží
 • Je cenově dostupný
 • Podporuje růst vlasů
 • Omezil vypadávání vlasů

Ti, kteří s ním mají špatnou zkušenosti, nejčastěji říkají, že:

Nevýhody
 • Je nutné dlouhodobé a pravidelné užívání
 • Nemá tak silný účinek
 • Byli více spokojeni s jinými výrobky

Zkušenosti z internetu

biohar zkušenosti
Zdroj: Pilulka.cz
biohar diskuze
Zdroj: Zbozi.cz
biohar aktivátor zkušenosti
Zdroj: Heureka.cz
biohar na vlasy
Zdroj: Prozdravi.cz

Drtivá většina uživatelů si aplikaci ✅ Biohar na vlasy velmi pochvaluje. Mnozí jsou dokonce nadšení z toho, že se  jeho účinek projevuje rychle , a že jsou rádi, že na podobný výrobek vůbec narazili.

Nezapomínejte ale na to, že důležitá je i vaše výživa, proto bychom používání tohoto séra doplnili i o  doplněk stravy na vlasy, který na vlasy působí i zevnitř. 

Alternativy séra Biohar

Hledáte alternativu nebo doplněk stravy, který byste mohli užívat společně s přípravkem Biohar? Přečtěte si naše další recenze. Doplněk stravy Foligo, kapsle Venira, vitamíny na vlasy VLASIMO nebo Vlasové hnojivo.

 

 

Máte se sérem Biohar nějakou zkušenost? Pokud ano, budeme rádi, když nám ji napíšete do komentářů pod článkem.

 

✅ TOP 7 vitamínových komplexů nSrovnání vitamínových komplexůa českém trhu

K dokonalému účesu patří krásné a zdravé vlasy, o které je třeba pečovat hlavně zevnitř. Porovnejte si jednotlivé vlasové výživy v našem praktickém testu.

Líbilo se? Dejte nás přečíst také svým přátelům!
Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest

O autorovi

Redakce Dokonalyuces.czNa tomto článku se podílel celý náš tým DokonalýÚčes.cz. Připravujeme pro vás tipy ze světa vlasové kosmetiky, přípravků na vlasy, inspirace a zdraví. A to jak pro ženy, tak pro muže. Zvláštní pozornost věnujeme aktuálním beauty trendům, které vám pomohou vybrat ten správný účes v aktuální době.

Za celou redakci děkujeme, že nás čtete. ❤️