Kérastase: Luxusní péče pro vaše vlasy [recenze]

Poslední aktualizace článku: 24. července 2023

V poslední době se na nás neustále valí doporučení, která říkají, že nemáme nakupovat barvy a vlasovou péči v drogeriích, ale raději ve specializovaných kadeřnických salonech a obchodech. Mezi značkami, kterých je na trhu nespočet, září Kérastase. Vyplatí se investice do něj?

Kérastase recenze

Každý, kdo byl někdy u kadeřníka ví, jak je těžké dosáhnout stejně profesionálních výsledků i v domácích podmínkách. Vliv na to má nejen naše menší zručnost, ale i horší přístup k opravdu kvalitní vlasové kosmetice. Třeba i z důvodu toho, že je pro nás drahá.

Někdy se ale stává, že si s velkou pompou koupíme vlasový přípravek za několik set korun, který totálně pohoří. Což je škoda, protože za vynaložené prostředky očekáváme jen prvotřídní kvalitu.

💡  Nakupujte bezpečně: Kérastase nebo jakoukoliv jinou vlasovou kosmetiku doporučujeme kupovat v ověřených e-shopech. Získáte záruku toho, že se jedná o 100% originální výrobek se zárukou kvality. ✅  Kérastase na Notino.cz

Dnes se mrkneme na to, zda má cenu nakoupit si vlasovou péči Kérastase.

O Kérastase

Kérastase: Luxusní péče pro vaše vlasy [recenze]

✅ Kérastase je luxusní značka vlasové kosmetiky, která má původ ve Francii. (Aby ne, když je jejím majitelem L’Oréal.) Na trhu je od roku 1964. Už od svého počátku cílí na movitější klientelu, která si neváhá za produkty připlatit. Kvůli vlastnostem si Kérastase oblíbili i kadeřníci napříč celým světem. (Kérastase se totiž prodává internacionálně.)

✅ TOP 7 vitamínových komplexů nSrovnání vitamínových komplexůa českém trhu

K dokonalému účesu patří krásné a zdravé vlasy, o které je třeba pečovat hlavně zevnitř. Porovnejte si jednotlivé vlasové výživy v našem praktickém testu.

 

Sortiment značkyKérastase: Luxusní péče pro vaše vlasy [recenze]

 

V současné době se setkáváme s jevem, že se značky orientují jen na produkty, u kterých se cítí být jisté v kramflecích. (Dobře viditelné je to třeba u dekorativní a pečující tělové kosmetiky.) A platí to i u ✅ Kérastase. (V sortimentu najdeme jen pár produktů v různých obměnách.)

 

Co se týče cílení, ženy si mohou koupit přípravky  pro podporu intenzity barvy, pro podporu růstu vlasů, proti vypadávání vlasů, pro doplnění výživy, pro vylepšení hustoty, nebo přípravky pro nepoddajné vlasy.  Své místo v nabídce má i luxusní péče o vlasy pro ženy, které se nespokojí s ničím menším než s prvotřídní kvalitou.

Z výrobků vám Kérastase nabídne:

  • Šampony
  • Elixíry
  • Séra
  • Peelingy na vlasy
  • Kondicionéry
  • Intenzivní kúry
  • Masky
  • Pěny na vlasy

Tip redakce –  Kosmetika Kérastase

kerastase kosmetika

 

👩 Vlasová kosmetika dle typu vlasů

✅ Pokožka trpící lupy
✅ Stop padání
✅ Renovace a rychlý růst
✅ Komplexní výživa
✅ Pro muže

 

 

 

A široké spektrum dalších pomocníků, po kterých můžete sáhnout jak během běžné úpravy vlasů, tak při speciálních příležitostech. Připravte se ale na to, že za tuto možnost zaplatíte nadstandardní cenu. Ty nejnižší začínají okolo 300,-/kus a končí sadami za několik tisíc. (Průměrná cena šamponu je 400-800,-.)

Hodnocení uživatelek

kerastase zkušenosti
Zdroj: Zbozi.cz
kérastase diskuze
Zdroj: Alza.cz
kérastase hodnocení
Zdroj: eMimino.cz

Možná se opravdu vyplatí zaplatit tak obrovské peníze, pokud daná věc skutečně pomáhá. Většina uživatelek říká, že šampony moc příjemně voní, vlasy jsou po nich hebčí na dotek, vlasy jdou mnohem lépe rozčesat a je vidět, že jsou kvalitou úplně někde jinde. (Ve srovnání s obyčejnými šampony z obchodu.) I za tu cenu se podle dam rozhodně vyplatí.

Jaké jsou alternativy produktů Kérastase?

Na poli vlasové kosmetiky a výživy najdeme vícero výrobců. Proto jsme pro vás napsali recenze na další produkty. Komplexní péče o vlasy Foligo, kapsle Venira, výživa na vlasy Vlasimo nebo doplňky stravy Vlasové hnojivo.

 

 

Máte s vlasovou kosmetikou Kérastase osobní zkušenost? Podělte se o ni v komentářích.

 

✅ TOP 7 vitamínových komplexů nSrovnání vitamínových komplexůa českém trhu

K dokonalému účesu patří krásné a zdravé vlasy, o které je třeba pečovat hlavně zevnitř. Porovnejte si jednotlivé vlasové výživy v našem praktickém testu.

Líbilo se? Dejte nás přečíst také svým přátelům!
Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest

O autorovi

Redakce Dokonalyuces.czNa tomto článku se podílel celý náš tým DokonalýÚčes.cz. Připravujeme pro vás tipy ze světa vlasové kosmetiky, přípravků na vlasy, inspirace a zdraví. A to jak pro ženy, tak pro muže. Zvláštní pozornost věnujeme aktuálním beauty trendům, které vám pomohou vybrat ten správný účes v aktuální době.

Za celou redakci děkujeme, že nás čtete. ❤️