Kérastase: Recenze

V poslední době se na nás neustále valí doporučení, která říkají, že nemáme nakupovat barvy a vlasovou péči v drogeriích, ale raději ve specializovaných kadeřnických salonech a obchodech. Mezi značkami, kterých je na trhu nespočet, září Kérastase. Vyplatí se investice do něj?

Každý, kdo byl někdy u kadeřníka ví, jak je těžké dosáhnout stejně profesionálních výsledků i v domácích podmínkách. Vliv na to má nejen naše menší zručnost, ale i horší přístup k opravdu kvalitní vlasové kosmetice. Třeba i z důvodu toho, že je pro nás drahá.

Někdy se ale stává, že si s velkou pompou koupíme vlasový přípravek za několik set korun, který totálně pohoří. Což je škoda, protože za vynaložené prostředky očekáváme jen prvotřídní kvalitu.

Dnes se mrkneme na to, zda má cenu nakoupit si vlasovou péči Kérastase.

O Kérastase

Kérastase je luxusní značka vlasové kosmetiky, která má původ ve Francii. (Aby ne, když je jejím majitelem L’Oréal.) Na trhu je od roku 1964. Už od svého počátku cílí na movitější klientelu, která si neváhá za produkty připlatit. Kvůli vlastnostem si Kérastase oblíbili i kadeřníci napříč celým světem. (Kérastase se totiž prodává internacionálně.)

Sortiment značky

V současné době se setkáváme s jevem, že se značky orientují jen na produkty, u kterých se cítí být jisté v kramflecích. (Dobře viditelné je to třeba u dekorativní a pečující tělové kosmetiky.) A platí to i u Kérastase. (V sortimentu najdeme jen pár produktů v různých obměnách.)

✅ TOP 6 vitamínových komplexů na českém trhu

K dokonalému účesu patří krásné a zdravé vlasy, o které je třeba pečovat hlavně zevnitř. Porovnejte si jednotlivé vlasové výživy v našem praktickém testu.

Co se týče cílení, ženy si mohou koupit přípravky pro podporu intenzity barvy, pro podporu růstu vlasů, proti vypadávání vlasů, pro doplnění výživy, pro vylepšení hustoty, nebo přípravky pro nepoddajné vlasy. Své místo v nabídce má i luxusní péče o vlasy pro ženy, které se nespokojí s ničím menším než s prvotřídní kvalitou.

Z výrobků vám Kérastase nabídne:

  • Šampony
  • Elixíry
  • Séra
  • Peelingy na vlasy
  • Kondicionéry
  • Intenzivní kúry
  • Masky
  • Pěny na vlasy

A široké spektrum dalších pomocníků, po kterých můžete sáhnout jak během běžné úpravy vlasů, tak při speciálních příležitostech. Připravte se ale na to, že za tuto možnost zaplatíte nadstandardní cenu. Ty nejnižší začínají okolo 300,-/kus a končí sadami za několik tisíc. (Průměrná cena šamponu je 400-800,-.)

Hodnocení uživatelek

Možná se opravdu vyplatí zaplatit tak obrovské peníze, pokud daná věc skutečně pomáhá. Většina uživatelek říká, že šampony moc příjemně voní, vlasy jsou po nich hebčí na dotek, vlasy jdou mnohem lépe rozčesat a je vidět, že jsou kvalitou úplně někde jinde. (Ve srovnání s obyčejnými šampony z obchodu.) I za tu cenu se podle dam rozhodně vyplatí.

Zdroje informací

https://en.wikipedia.org/wiki/Kérastase – Kérastase (anglicky)

https://sampony.heureka.cz/f:26462:34999601/ – Šampony Kérastase (česky)

 

✅ TOP 6 vitamínových komplexů na českém trhu

K dokonalému účesu patří krásné a zdravé vlasy, o které je třeba pečovat hlavně zevnitř. Porovnejte si jednotlivé vlasové výživy v našem praktickém testu.

Líbilo se? Dejte nás přečíst také svým přátelům!
Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest