TOP barvy na vlasy: Tyhle trendy vládnou roku 2020!

Těžko se tomu věří, ale už jsme pomalu ve třetině roku 2020. Což znamená nejen změnu trendů v módě, nebo líčení, ale i těch, které hrdě nosíme na hlavě. Víte, jaké barvy vlasů budou v tomto roce IN?

V předešlých letech jsme tu měli ledacos. Platinovou blond, havraní čerň, rozpustilé ombré nebo dokonce vlasy, které zdobila ocelová šeď. Co si tedy pro nás přichystal rok 2020? Bude ve výběru barev na vlasy něčím speciální?

O tom si teď povíme.

Odrosty? Ano!

Máte pocit, že ženy s blond hřívou, kterou zdobí tmavší odrosty, vypadají neupraveně, nebo dokonce zanedbaně? V tom případě se s tímto pohledem hezky rychle sžijte. Jedná se totiž o současný vlasový trend, který si oblíbily nejen prosté pracující ženy, ale i ty z řad celebrit. Jeho výhodou je, že jím můžete zakrýt fakt, že nemáte čas na návštěvu kadeřnického salonu.

V odstínu mědi

To, že vlasy v barvě mědi nebudou hitem jedné sezóny bylo patrné už dávno. Už totiž neplatí, že zrzky jsou všem pro smích! Zvlášť ty, jejichž vlasy hrají všemi odstíny měděné. Troufnete si na ni i vy?

Stínování

Pamatujete si to zvláštní období před několika lety, kdy si ženy, ale i mnozí muži nechávali dělat vlasový melír? V tom případě věřte, že tento trend v barvení vlasů se v roce 2020 vrací. Oproti první vlně ale nejde o tlusté prameny, které mají vytvořit kontrast, ale jen o jemné pramínky různých barev, které přirozeně vystínují lokny vaší kštice.

Světle popelavá blond

Popelavá blond je asi nejméně oblíbená barva vlasů na světě. Není ani hnědá, ani blond a člověk by i řekl, že postrádá jakoukoliv invenci a vzrušení. Kadeřníci si ale myslí něco trochu jiného, takže si pro nás letos přichystali étericky něžnou popelavou blond, která se bude líbit všem ženám, které se dvakrát nehrnou do toho být Marilyn.

✅ TOP 6 vitamínových komplexů na českém trhu

K dokonalému účesu patří krásné a zdravé vlasy, o které je třeba pečovat hlavně zevnitř. Porovnejte si jednotlivé vlasové výživy v našem praktickém testu.

Dotek čokolády

Jste-li majitelka tmavě hnědých vlasů, můžete mít celkem právem pocit, že na nich nebude nic vidět. Jeden z vlasových trendů pro letošní rok ale myslel i na vás. Stačí, když se svěříte do rukou kadeřníka, který do vašich tmavých vlasů propašuje několik středně hnědých pramínků. Uvidíte, že budete neodolatelná.

V barvě písku

Světlé barvy vlasů budou v roce 2020 v kurzu. Půjde ale o přirozené tóny v barvě písku. V ideálním případě by měla mít žena na vlasech několik barevných přechodů (ze světlé do tmavší, nebo naopak). Uvidíte, že s podobným účesem budete za každé situace elegantní a decentní.

 

✅ TOP 6 vitamínových komplexů na českém trhu

K dokonalému účesu patří krásné a zdravé vlasy, o které je třeba pečovat hlavně zevnitř. Porovnejte si jednotlivé vlasové výživy v našem praktickém testu.

Líbilo se? Dejte nás přečíst také svým přátelům!
Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest