ReviHair [recenze]: Povzbudí skutečně vaše vlasy?

Poslední aktualizace článku: 22. února 2024

Pokud jste někdy byly v lékárně Dr.Max, víte, že má své vlastní privátní značky doplňků stravy a dalších výrobků, které mohou v mnoha případech konkurovat i mnohem známějším produktům. Co přesně můžete čekat, když se rozhodnete vyzkoušet Skinexpert by Dr.Max ReviHair? A můžete kromě doplňku stravy zkusit i šampon, tonik a další přípravky na vlasy?

Některé přípravky na podporu kvality a růstu vlasů jsou docela drahé. Proto mnoho žen jistě uvítá, že na trhu existuje ucelená řada přípravků ReviHair, za kterou stojí poměrně rozšířená síť lékáren Dr.Max.

Kromě doplňku stravy tato řada obsahuje i tonik, šampon, kondicionér a podobně. Jistě vás potěší i maska, která by měla být pravidelnou součástí vaší péče o vlasy.

Jaké má ale řada ReviHair složení? Obsahuje aminokyseliny? A dovede konkurovat známějším vlasovým přípravkům?

Co ReviHair umí?

ReviHair [recenze]: Povzbudí skutečně vaše vlasy?

Doplněk stravy ReviHair obsahuje aminokyseliny, vitamíny, minerály a další látky, které podporují normální stav pokožky, vlasů a nehtů. Kromě toho, že by buňky měly být chráněny před negativním působením oxidativního stresu, měly byste mít silnější nehty, hustší vlasy a hezčí pokožku. Zajímavostí je, že jeho užívání má podporovat i normální pigmentaci vlasů a pokožky, takže ho mohou užívat i zralé ženy.

Další (kosmetické) přípravky pak podporují růst vlasů, jejich pěstěný vzhled a kvalitu.

✅ TOP 7 vitamínových komplexů nSrovnání vitamínových komplexůa českém trhu

K dokonalému účesu patří krásné a zdravé vlasy, o které je třeba pečovat hlavně zevnitř. Porovnejte si jednotlivé vlasové výživy v našem praktickém testu.

Složení doplňku ReviHair

ReviHair [recenze]: Povzbudí skutečně vaše vlasy?

Některé doplňky stravy obsahují jen velmi malé množství různých látek, takže vám nemohou nabídnout opravdu komplexní péči o váš zevnějšek. ReviHair obsahuje 16 účinných látek (ne tedy tolik jako například konkurenční Foligo, které má 25 účinných látek a o kterém jsme psali v samostatné recenzi).

V každé kapsli objevíme:

 • L-cystein
 • L-methionin
 • L-tyrosin
 • Přesličku rolní
 • Vitamín D
 • Vitamín A
 • Vitamín E
 • Zinek
 • Měď

A další.

Co se týče například šamponu, ten obsahuje kofein, glycin, panthenol, keratin a další látky, které omezují lámavost vlasů a podporují jejich normální stav.

Alternativní složeníFoligo krabička

Alternativní a komplexnější složení přináší Foligo. Pokud chcete využít sílu 25 účinných látek a skutečně poznat silný efekt na růst vašich vlasů, vyzkoušejte ho.

Můžete se také podívat na naše srovnání výživových doplňků na růst vlasů.

 

Kolik stojí a kde ho koupit?

Asi nikoho nepřekvapí, že Skinexpert by Dr.Max ReviHair koupíte v lékárnách Dr.Max. Ceny se pohybují v rozmezí 300-500 Kč.

ReviHair [recenze]: Povzbudí skutečně vaše vlasy?

Zkušenosti nakupujících

Nyní se podíváme na to, co o ReviHair říkají lidé, kteří se ho rozhodli vyzkoušet. Byli s ním spokojení? A pokud ano, koupili by si ho znovu?

Když se podíváme do uživatelských hodnocení, zjistíme, že lidé nejčastěji zmiňují, že:

 • Je cenově dostupný
 • Složení není tak komplexní
 • U někoho účinkovalo, u jiného zase ne

Samozřejmě, aby vlasy vypadaly dobře, je důležité, abyste se o ně dobře staraly i během dne. Například jim nedělá dobře nošení gumiček s kovovými částmi, které mohou vlasy jednoduše rozříznout.

Komplexnější alternativy přípravků na růst vlasů

V případě, že byste si chtěly před nákupem pročíst ještě recenze i na komplexnější doplňky stravy na podporu růstu vlasů, podívejte se na naše recenze FoligoVenira a Vlasimo, o kterých jsme psali dříve.

 

✅ TOP 7 vitamínových komplexů nSrovnání vitamínových komplexůa českém trhu

K dokonalému účesu patří krásné a zdravé vlasy, o které je třeba pečovat hlavně zevnitř. Porovnejte si jednotlivé vlasové výživy v našem praktickém testu.

Líbilo se? Dejte nás přečíst také svým přátelům!
Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest

O autorovi

Redakce Dokonalyuces.czNa tomto článku se podílel celý náš tým DokonalýÚčes.cz. Připravujeme pro vás tipy ze světa vlasové kosmetiky, přípravků na vlasy, inspirace a zdraví. A to jak pro ženy, tak pro muže. Zvláštní pozornost věnujeme aktuálním beauty trendům, které vám pomohou vybrat ten správný účes v aktuální době.

Za celou redakci děkujeme, že nás čtete. ❤️