Dr. Max Biotin Plus: Nabízí vlasům skutečnou kvalitu?

Padají vám vlasy, potřebují posílit nebo se delší dobu trápíte s jejich horší kvalitou? Kromě správné péče je důležité i doplňování vitamínů, které vlasům umožní čerpat dostatek živin z krevního oběhu. Opravdu se ale vyplatí zkoušet doplněk stravy Biotin Plus, který je výrobkem privátní značky lékáren Dr. Max?

Vitamíny na vlasy nemusí stát několik tisíc korun, aby vám dokázaly něco nabídnout. Než se ale některé rozhodnete přidat do nákupního košíku, neměly byste podceňovat studium jejich složení. Levný výrobek sice nemusí být špatný, ale nemusí vlasům za svou cenu dodávat to, co potřebují pro udržení normální kvality.

Dnes se proto podíváme na to, jaká můžete mít očekávání od doplňku stravy Dr. Max Biotin Plus, který je dostupný jak cenově, tak prakticky. (Prodává ho e-shop Dr. Max a seženete ho i v kamenných prodejnách.) Pokud se tedy budete ptát lékárnice na něco, co vám může s vlasy trochu pomoci, je docela dobře možné, že vám nabídne právě tento produkt.

Nejde ale spíš o vyhozené peníze?

O Dr. Max Biotin Plus

dr max logo

Jak už zaznělo v úvodu, Dr. Max Biotin Plus je doplněk stravy na podporu normálního vzhledu vlasů, který má v portfoliu výrobků své privátní značky známá síť lékáren. Ve složení obsahuje jak vitamíny, tak například minerály, které se tradičně spojují s normálním vzhledem vlasů, nehtů a pokožky.

Jaké má složení?

složení biotin plus

Na první pohled není s těmito vitamíny nic v zásadě špatně. Ve srovnání s doplňkem Foligo či Vlasimo je ale jasně vidět, že výrobek obsahuje mnohem méně látek. Nevidíme v něm například přesličku rolní nebo pivovarské kvasnice, což se dnes již považuje spíše za standard.

✅ TOP 7 vitamínových komplexů nSrovnání vitamínových komplexůa českém trhu

K dokonalému účesu patří krásné a zdravé vlasy, o které je třeba pečovat hlavně zevnitř. Porovnejte si jednotlivé vlasové výživy v našem praktickém testu.

Na etiketě Biotin Plus konkrétně najdeme třeba:

  • Biotin (vitamín B7)
  • Zinek
  • Křemík
  • Kyselinu pantotenovou (vitamín B5)
  • PABA (látka, která je příbuzná kyselině listové)

Některé z těchto látek podporují jak normální vzhled vlasů, tak pokožky. Další zase podporují imunitní systém a chrání buňky před předčasným stárnutím.

Jak už bylo řečeno – složení není úplně špatné, ale mnohem lepší ho má například i Venira či Revalid. Opravdu tedy stojí za to před nákupem zvážit všechny existující možnosti, jejich klady i zápory.

Kolik stojí a jak velké je balení?

biotin plus složení

V jednom balení Dr. Max Biotin Plus se nachází 60 tablet. Vzhledem k tomu, že za ně zaplatíte jen kolem 89,-, jedná se skutečně o cenově velmi dobře dostupný výrobek. Za velký klad považujeme i to, že v průběhu dne je nutné užít pouze jednu kapsli. To znamená, že vám balení vyjde na dva měsíce. Když to rozpočítáme, znamená to, že za měsíční kúru zaplatíte jen asi 45,-, což je zcela bezkonkurenční výhoda.

Jaké jsou zkušenosti?

Přímo lékárna Dr. Max hodnocení tohoto doplňku stravy uvedeno nemá. Podařilo se nám ale najít starší diskuzi na portálu eMimino, kde o výrobku ženy čile diskutují.

Z příspěvků se dozvíme, že:

  • Mají pocit, že jim už tolik nepadají vlasy
  • Zaznamenaly lepší kvalitu nehtů
  • Tento výrobek užívaly několik let a ve srovnání s kvalitnější kosmetikou jim moc nepomohl
  • Vnímají, že je spíš vhodný na nehty

Co k tomu můžeme říct my?

Pokud s užíváním doplňků stravy na vlasy, kůži a nehty teprve začínáte, a pokud si nemůžete dovolit kupovat z nějakého důvodu dražší výrobky, pravděpodobně se vám s Biotin Plus od Dr. Max nic špatného nestane.

Pokud už ale něco vyzkoušeno máte a řadíte se k náročnějším uživatelkám, které požadují širší spektrum obsažených látek, doporučíme vám vyzkoušet spíše některý z výše prolinkovaných doplňků stravy, protože obsahují látek mnohem víc.

Mezi nimi je například i methionin, přeslička rolní, pivovarské kvasnice, kopřiva, kolagen a mnoho dalších.

Jakou zkušenost máte s Biotin Plus od Dr. Max vy?

✅ TOP 7 vitamínových komplexů nSrovnání vitamínových komplexůa českém trhu

K dokonalému účesu patří krásné a zdravé vlasy, o které je třeba pečovat hlavně zevnitř. Porovnejte si jednotlivé vlasové výživy v našem praktickém testu.

Líbilo se? Dejte nás přečíst také svým přátelům!
Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest

O autorovi

Redakce Dokonalyuces.czNa tomto článku se podílel celý náš tým DokonalýÚčes.cz. Připravujeme pro vás tipy ze světa vlasové kosmetiky, přípravků na vlasy, inspirace a zdraví. A to jak pro ženy, tak pro muže. Zvláštní pozornost věnujeme aktuálním beauty trendům, které vám pomohou vybrat ten správný účes v aktuální době.

Za celou redakci děkujeme, že nás čtete. ❤️