GS Eladen premium (recenze): Pomůže s růstem vlasů?

Poslední aktualizace článku: 9. listopadu 2023

Hledáte způsoby, jak podpořit růst vlasů? Pak určitě víte, že jednou z možností je dlouhodobé užívání vícesložkových doplňků stravy. Na trhu je ale spousta takových, o kterých zatím ví jen úzký okruh uživatelek a tolik se o nich nemluví. Dnes se na jeden takový podíváme, je jím doplněk stravy GS Eladen.

Krásné, husté a zdravé vlasy se nejlépe hodí podpořit zevnitř, protože díky správné výživě můžete nastartovat jejich normální růst. Případně také můžete tímto způsobem cílit i na omezení jejich vypadávání. Hodně ale záleží na jejich složení. Pokud je v něm větší počet účinných látek, mezi kterými by neměl chybět třeba methionin, tím lépe.

Přečtěte si: Nejlepší vitamíny na vlasy

Z dobrého složení pak může určitě těžit i suchá pokožka hlavy, která taktéž vyžaduje speciální zacházení, či růst nehtů.

Je to ale případ doplňku stravy GS Eladen?

O GS Eladen

Jak už název tohoto doplňku stravy napovídá, jde o produkt, který je součástí sortimentu známé značky GS, která vyrábí i další přípravky péče o zdraví. Jeho složení by mělo podporovat zdraví a krásu vlasů, nehtů a kůže. Kromě bylinných složek obsahuje i vitamíny a další látky, jež se spojují s atraktivním zevnějškem.

Jaké je jeho složení?

GS Eladen premium (recenze): Pomůže s růstem vlasů?

✅ TOP 6 vitamínových komplexů nSrovnání vitamínových komplexůa českém trhu

K dokonalému účesu patří krásné a zdravé vlasy, o které je třeba pečovat hlavně zevnitř. Porovnejte si jednotlivé vlasové výživy v našem praktickém testu.

Zajímavostí je, že v GS Eladen je součástí složení takzvaná Strong Methionin Formula. Methionin je aminokyselina, která se přímo spojuje s podporou vlasů, nehtů a pokožky. Především proto, že methionin souvisí s keratinem, který je jejich nedílnou součástí.

Dále jeho složení nabízí:

 • Panenský olej ze světlice barvířské
 • Biotin
 • Vitamín A
 • Zinek
 • Měď
 • Kyselinu pantotenovou
 • Thiamin
 • Riboflavin
 • Vitamín B6

Složení GS Eladen vypadá skutečně dobře. Ve srovnání s některými jinými doplňky stravy však neobsahuje kolagen a vitamín C.

Přečtěte si: Komu bude slušet Pixie účes?

Co o něm říkají diskuze?

Na srovnávačích zboží má GS Eladen pozitivní recenze, celková spokojenost na Heureka se pohybuje na úrovni 91 %.

Ženy, které se rozhodly dát mu šanci, o něm nejčastěji říkají, že:

 • Podle jejich názoru rychle působí
 • Vnímají zlepšení kvality nehtů, které se méně třepí
 • Jim opravdu pomáhá
 • Jsou spokojené

I přesto, že v GS Eladen chybí některé jiné složky, které jsou v jiných doplňcích stravy z této kategorie běžné (viz kolagen a vitamín C, případně železo), rozhodně neprohloupíte, když se ho rozhodnete vyzkoušet.

Také máte s GS Eladen dobrou zkušenost?

✅ TOP 6 vitamínových komplexů nSrovnání vitamínových komplexůa českém trhu

K dokonalému účesu patří krásné a zdravé vlasy, o které je třeba pečovat hlavně zevnitř. Porovnejte si jednotlivé vlasové výživy v našem praktickém testu.

Líbilo se? Dejte nás přečíst také svým přátelům!
Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest

O autorovi

Redakce Dokonalyuces.czNa tomto článku se podílel celý náš tým DokonalýÚčes.cz. Připravujeme pro vás tipy ze světa vlasové kosmetiky, přípravků na vlasy, inspirace a zdraví. A to jak pro ženy, tak pro muže. Zvláštní pozornost věnujeme aktuálním beauty trendům, které vám pomohou vybrat ten správný účes v aktuální době.

Za celou redakci děkujeme, že nás čtete. ❤️