18 úžasných plesových účesů ve stylu half-up/half-down!

Poslední aktualizace článku: 3. května 2017

Jestli nás teď něco opravdu baví, tak je to bezesporu účes half-up/half-down.

Nejvíce se rozšířil už minulý rok, ale myslíme, že i v roce 2017 je pořád in.

A o co se jedná?

V podstatě jde o účes, kdy si vlasy rozdělíte na horní a dolní polovinu, přičemž každá vypadá odlišně. V té vrchní je většinou copánek, drdol nebo culík a dolní část je pak zanechaná volně nebo jen s jemnými vlnami.

Je tak nespočet způsobů, jak si takový half-up/half-down účes nakombinovat.

Podle toho, jak moc složitý účes je, se pak hodí pro každodenní look i pro společenské akce, třeba plesy.

A když už jsme u těch plesových účesů, s těmito 18 neuděláte chybu.

✅ TOP 7 vitamínových komplexů nSrovnání vitamínových komplexůa českém trhu

K dokonalému účesu patří krásné a zdravé vlasy, o které je třeba pečovat hlavně zevnitř. Porovnejte si jednotlivé vlasové výživy v našem praktickém testu.

1. Half-up copánek v Boho stylu

Pokud se vám líbí lehce hippies či indiánský Boho styl, s tímhle half-upem neuděláte chybu. Ačkoliv je nádherný, je poměrně jednoduchý a hodí se pro každý typ a délku vlasů.

2. Jednoduchý half-up twist

Pokud pro vás copánky nejsou to pravé ořechové a nebo potřebujete rychlý (ale přesto efektní) účes, tenhle twist je skvělou volbou. Decentní a elegantní.

3. Half-up drdol

Přesně takhle tento half-up/half-down trend začal – jednoduchým, níže posazeným drdolem, který není nikterak složitý a rozhodně neurazí.

4. Half-up cop ve stylu faux-hawk

Pokud však hledáte něco odvážnějšího, half-up cop ve stylu faux-hawk je to pravé. Unikátní a hravý účes, který si všichni okolo vás zapamatují.

5. Khaleesi twist

A když už jsme u té hravosti, co se inspirovat Matkou draků, Khaleesi? Vsadíme se, že na plese ihned poznáte, kdo je pravým fanouškem Her o trůny!

6. Half-up rybí cop

Tenhle rybí cop vypadá naprosto úžasně na vlnitých dlouhých kadeřích. Na první pohled vypadá možná složitě, ale ve skutečnosti je poměrně jednoduchý.

7. Pletený drdol

Pokud chcete něco decentního, ale zároveň by vám vůbec nevadilo, kdyby se za vámi každý otáčel, tenhle kouzelný drdol je proto jako stvořený.

8. Pletená růže

A pokud to chcete s tím pletením povýšit na další úroveň, co si takhle vytvořit z vlasů růži? V kombinaci s růžovými šaty je naprosto geniální.

9. Half-up párty lob

Lob účes je stále oblíbený a s touhle jednoduchou úpravou bude vypadat skvěle jak na plese, tak i afterpárty.

10. Culík se stužkou

V jednoduchosti je síla, ale když takový culík navíc ozvláštníte něčím netradičním, jako touto stužkou, dodáte tomu ten pravý šmrnc.

11. Half-up culík

Nebo zkuste výše posazený culík a la Khloe Kardashian, který v sobě kombinuje roztomilost a trošku nedbalé elegance.

12. Half-up francouzský cop

Pokud však nedbalost není to, co hledáte, ale naopak chcete vypadat jako princezna, s tímhle francouzským copem nemůžete udělat chybu.

13. Half-up podle Kate Middleton

A když už jsme u těch princezen, proč se rovnou neinspirovat tou britskou, Kate Middleton? Ještě doladit lehkou chůzi a zdvořilý smích a jste připraveny vyrazit!

14. Half-up ve stylu bouffant

Retro účes, který zpopularizovala hlavně francouzská herečka Brigitte Bardot, v moderním half-up podání. Za nás palec nahoru.

15. Menší bouffant

Méně retro, více moderní? Tak tomu přesně odpovídá tento mírnější bouffant, se kterým nemůžete udělat chybu.

16. Half-up vlny

Pokud hledáte spíše tradičnější plesový účes, vezměte si k ruce kulmu a vytvořte si tyto princeznovské vlnky.

17. Oddělený faux hawk cop

Princezna naspodu, bojovnice na vrchu. Takhle přesně vypadá half-up/half-down účes, který kombinuje dva odlišné světy do úžasného celku.

18. Half-up motýlek

Jestliže chcete ohromit každého, kolem koho projdete, nehledejte už žádný jiný účes. Tenhle motýlek to zvládne spolehlivě!

✅ TOP 7 vitamínových komplexů nSrovnání vitamínových komplexůa českém trhu

K dokonalému účesu patří krásné a zdravé vlasy, o které je třeba pečovat hlavně zevnitř. Porovnejte si jednotlivé vlasové výživy v našem praktickém testu.

Líbilo se? Dejte nás přečíst také svým přátelům!
Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest

O autorovi

Redakce Dokonalyuces.czNa tomto článku se podílel celý náš tým DokonalýÚčes.cz. Připravujeme pro vás tipy ze světa vlasové kosmetiky, přípravků na vlasy, inspirace a zdraví. A to jak pro ženy, tak pro muže. Zvláštní pozornost věnujeme aktuálním beauty trendům, které vám pomohou vybrat ten správný účes v aktuální době.

Za celou redakci děkujeme, že nás čtete. ❤️