Účesy z dlouhých vlasů: 17 bezva účesů, které si vytvoříte samy doma!

Poslední aktualizace článku: 25. března 2018

Účesy z dlouhých vlasů

Účesy z dlouhých vlasů nemusí znamenat nic nepřekonatelného. Když jde o účesy, které si děláme doma samy, měly by splňovat tři požadavky: být jednoduché, rychlé a hezké. A to platí nejen pro účesy z krátkých vlasů.

Na internetu sice můžete nalézt spoustu návodů na dechberoucí účesy, ale bez týmu kadeřníků je jen těžko vytvoříte. Proto jsme se zaměřily na ty, které zvládnete samy a přitom vám je bude každý závidět!

1. Zapletená korunka z dlouhých vlasů

Účes, který můžete použít na každý den stejně jako pro speciální příležitosti. Korunku si zvládněte zaplést za 5 minut a je výborným účesem i pro den nemyté vlasy.

2. Protažený cop

Místo klasického copu zkuste tento protažený. Pohrajte si také s jeho utažením pro úzký nebo naopak široký ohon.

3. Half-up rybí cop

Rybí cop ve stylu half-up vypadá na první pohled možná složitě, ale přitom se jedná o jednoduchou úpravu dlouhých a polodlouhých vlasů.

4. Rozcuchaný francouzský twist

Nic nedodá vaší vizáži šik jako právě francouzský twist z lehce rozcuchaných a přirozeně usušených vlasů.

5. Pletenec naspodu

Pokud nemáte moc času, pletenec u krku je tím správným řešením. Ideální, pokud máte vlasy po ramena.

✅ TOP 6 vitamínových komplexů nSrovnání vitamínových komplexůa českém trhu

K dokonalému účesu patří krásné a zdravé vlasy, o které je třeba pečovat hlavně zevnitř. Porovnejte si jednotlivé vlasové výživy v našem praktickém testu.

6. Ležérní drdol

Ležérní drdol je jistě jedním z nejpopulárnějších účesů. Není nijak složitý a pro rychlou úpravu vlasů je jako stvořený.

7. Zatočený culík

Až o víkendu vyrazíte na nákupy nebo budete jen tak relaxovat, tento trendy culík bude vaším nejlepším kamarádem.

8. Rybí cop

S takto nádherným rybím copem se nebudete muset bát, že byste vyšly ze stylu, ať už jste na svatbě, plese nebo jiné společenské akci.

9. Pletený účes

A když už jsme u svateb, stejně dobře vám bude slušet tento sofistikovaný holandský pletenec.

10. Korunka ze dvou copánků

To nejlepší, co můžete udělat ze dvou malých copánků, je přesně tato roztomilá korunka. Ideální na rande nebo večer s přítelem.

11. Drdol s vlny

Pokud si rády děláte vlny žehličkou na vlasy, zkuste si je zaplést do tohoto jednoduchého drdolu, který se jen tak neokouká.

12. Cop na straně

Vraťte se do dětských let a dejte světu na obdiv svoji roztomilost. Tenhle cop je zkrátka něco, co vám bude každý závidět.

13. Faux-hawk cop

Pokud však světu chcete ukázat, že jste silná žena, se kterou si není radno zahrávat, nejlépe to zvýrazníte tímto faux-hawk copem.

14. Drdol z mokrých vlasů

Někdy se stane, že už nemáte čas si ani usušit vlasy. V tom případě je rychle zapleťte do tohohle drdolu a můžete vyrazit.

15. Zacuchaný cop mořské panny

Mořská panna je symbolem mystické krásy, a tak není divu, že její účes často můžete vidět na svatbách i módních přehlídkách. Zkuste ho i vy!

16. Obrácený cop s drdolem

Už vás nebaví ty samé copy? Zkuste to tak obrátit o 180° a vytvořit si cop zespoda nahoru zakončený jednoduchým drdolem.

17. Volně pletený drdol

Vlnky, francouzské copánky a drdol. Perfektní kombinace pro všechny společenské události, na kterých každého stoprocentně oslníte.

✅ TOP 6 vitamínových komplexů nSrovnání vitamínových komplexůa českém trhu

K dokonalému účesu patří krásné a zdravé vlasy, o které je třeba pečovat hlavně zevnitř. Porovnejte si jednotlivé vlasové výživy v našem praktickém testu.

Účesy z dlouhých vlasů, které zvládnete doma

Líbilo se? Dejte nás přečíst také svým přátelům!
Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest

O autorovi

Redakce Dokonalyuces.czNa tomto článku se podílel celý náš tým DokonalýÚčes.cz. Připravujeme pro vás tipy ze světa vlasové kosmetiky, přípravků na vlasy, inspirace a zdraví. A to jak pro ženy, tak pro muže. Zvláštní pozornost věnujeme aktuálním beauty trendům, které vám pomohou vybrat ten správný účes v aktuální době.

Za celou redakci děkujeme, že nás čtete. ❤️