Pinetky do vlasů – tyto účesy s nimi zvládnete jedna dvě

Ať už máte vlasy jakékoliv délky, je vysoce pravděpodobné, že vlastníte alespoň několik nenápadných pinetek. Kromě toho, že jsou praktické s nimi jde vytvořit spoustu krásných účesů, které vynosíte na rande, na plesy i do práce. V tomto článku si ukážeme, jak na to!

Pinetky do vlasů vypadají na první pohled naprosto nezajímavě a nudně. Stačí ale jen trocha představivosti a zručnosti a s jejich pomocí dokážete vytvořit naprosto dokonalé účesy, které vám bude nejedna žena nepokrytě závidět.

Držte si klobouky. Spanilá jízda právě začíná!

Elegantně rozpuštěné vlasy

Přeležela jste si vlasy na jedné straně, nebo si prostě jen nepotrpíte na účesy, které vám splácnou všechny vlasy k hlavě? V tom případě vyzkoušejte tento super rychlý a jednoduchý účes, který se hodí pro téměř všechny délky vlasů.

Vlasy pořádně rozčešte a upravte si pěšinku. Nesejde vůbec na tom, zda půjde o účes z rovných, nebo z navlněných vlasů. Na problematické straně vezměte silnější pramen, který rámuje obličej a vlasy několikrát otočte směrem dovnitř, nebo ven. (Záleží na vás.) Jakmile budete spokojené s délkou smotaného pramenu, připevněte ho k hlavě pinetkou podobné barvy a zakryjte ji okolními vlasy.

Přiznejte se!

Většina žen pinetky v účesu zakrývá, ale v některých případech jim svědčí je každému ukázat. Třeba v tomto jednoduchém účesu z vlnitých vlasů (vlasy navlňte pomocí kulmy, žehličky nebo natáček). Vlasy dobře rozčešte a sčesejte je z obličeje směrem dozadu. Hřebenem pořádně uhlaďte vlasy po stranách kolem uší a zpevněte je vrstvou fixačního laku. Po obou stranách těsně před uchem zapíchněte do vějíře libovolný počet jednobarevných pinetek.

V bohémském stylu

Už několikátou sezónu po sobě se setkáváme s bohémským stylem odívání a účesů. Ty můžete nosit jak do práce, tak na plesy nebo na rande.

Základem tohoto účesu z dlouhých vlasů jsou správně rozčesané vlasy. Posléze vezměte prameny, které vám spadají podél obou stran obličeje a v tak trochu rozvolněném módu je nedbale překřižte vzadu na hlavě. (Tak, aby se oba prameny z větší části překryly.) Nyní vezměte pinetky a začněte je zapichovat vedle sebe do vertikální pozice. (Dávejte si pozor na to, abyste do sponek nechytila jenom vrchní vlasy, jinak se vám účes během chvilky rozpadne.) Klidně jich můžete použít i více, než kolik jich vidíte na fotce. Aby vlasy získaly objem, vezměte tupírovací hřeben s kovovou rukojetí a vlasy po stranách hlavy trochu zvedněte. Nakonec vlasy nalakujte a máte hotovo.

✅ TOP 7 vitamínových komplexů nSrovnání vitamínových komplexůa českém trhu

K dokonalému účesu patří krásné a zdravé vlasy, o které je třeba pečovat hlavně zevnitř. Porovnejte si jednotlivé vlasové výživy v našem praktickém testu.

Na hodnou holčičku

Největším trendem jsou však pinetky po jedné, nebo po obou stranách hlavy, které zachycují patku, tak, aby vám nepadala do očí. V takovém případě vezměte libovolný pramen a pinetkami ho prostě přišpendlete k hlavě. Pokud chcete, udělejte z pinetek i nějaký zajímavý vzor. Je to na vás!

 

✅ TOP 7 vitamínových komplexů nSrovnání vitamínových komplexůa českém trhu

K dokonalému účesu patří krásné a zdravé vlasy, o které je třeba pečovat hlavně zevnitř. Porovnejte si jednotlivé vlasové výživy v našem praktickém testu.

Líbilo se? Dejte nás přečíst také svým přátelům!
Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest

O autorovi

Redakce Dokonalyuces.czNa tomto článku se podílel celý náš tým DokonalýÚčes.cz. Připravujeme pro vás tipy ze světa vlasové kosmetiky, přípravků na vlasy, inspirace a zdraví. A to jak pro ženy, tak pro muže. Zvláštní pozornost věnujeme aktuálním beauty trendům, které vám pomohou vybrat ten správný účes v aktuální době.

Za celou redakci děkujeme, že nás čtete. ❤️