Renovix na vlasy (recenze): Má skutečně účinky?

Poslední aktualizace článku: 22. ledna 2024

Stále hledáte odpověď na otázku, jak podpořit růst vlasů? Pokud už jste zkusily upravit svou pečující rutinu a používáte i kvalitnější šampon, možná přišel čas poohlédnout se po vitamínech, které vám poskytnou kvalitní vnitřní výživu. Mezi vyhledávané doplňky stravy na krásu, které jsou na našem trhu k mání, patří Renovix. Pojďme se společně podívat, proč ho zkusit!

renovix recenze

Husté a zdravé vlasy nemusí být nedosažitelnou metou, na kterou budete hledět odněkud z povzdálí. Je ale pravda, že abyste se jimi mohla pyšnit, neobejde se to bez celé řady opatření a kroků, jejichž cílem je minimalizace poškození, omezení vypadávání a podpora jejich pěstěného vzhledu.

Přečtěte si: Tohle je 13 nejhorších chyb v péči o vlasy

Jedním z těchto kroků jsou vitamíny na vlasy, které v sobě tradičně obsahují i komplex různých bylinek. Jejich velkou výhodou navíc bývá to, že někdy dovedou podpořit i hezký vzhled pokožky a normální stav nehtů, což jsou taktéž oblasti, se kterými má mnoho žen potíže.

💡  Nakupujte bezpečně: Renovix nebo jakýkoliv jiný doplněk stravy na vlasy doporučujeme kupovat v ověřených e-shopech. Získáte záruku toho, že se jedná o 100% originální výrobek se zárukou kvality. ✅  Renovix.cz

Jaké má Renovix složení? Kde se dá koupit? A za kolik?

O Renovix

 

✅ Advance Renovix je volně prodejný doplněk stravy na podporu normálního stavu vlasů a pokožky. Dohromady v něm najdeme 12 složek, včetně takových, které se v jiných přípravcích ze stejné kategorie moc nepoužívají. (Jsou ale pro naši krásu velmi důležité.)  Tento doplněk stravy mohou vyzkoušet například ženy, kterým padají vlasy po nemoci či ze stresu.  Překážkou v užívání by neměla být ani alopecie.

✅ TOP 7 vitamínových komplexů nSrovnání vitamínových komplexůa českém trhu

K dokonalému účesu patří krásné a zdravé vlasy, o které je třeba pečovat hlavně zevnitř. Porovnejte si jednotlivé vlasové výživy v našem praktickém testu.

Tip redakce – RenovixRenovix na vlasy (recenze): Má skutečně účinky?

👩 pro krásné a zdravé vlasy

✅ 12 účinných látek
✅ Přírodní složení
✅ Podpora růstu vlasů
✅ Péče o vlasovou pokožku

 

 

Nadupané složení

Že v doplňcích stravy na vlasy tradičně najdeme vitamíny, to nejspíš nikoho nepřekvapí. ✅ Renovix toho ale nabízí mnohem víc. Díky tomu podporuje normální stav vlasů, obsažené látky chrání buňky před působením oxidačního stresu a mohou podpořit i normální stav pokožky hlavy.

V každé dávce Renovix vedle sebe objevíme:

  • Koenzym Q10
  • Pivovarské kvasnice
  • Methionin
  • Vitamín E
  • Niacin
  • Zinek

A mnoho dalších věcí, konkrétně třeba aloe vera, rakytník či kopřivu.

Kompletní složení

Aktivní látky v 1 kapsli
L-methionin 150 mg
Extrakt z přesličky 70 mg
Extrakt z pivovarských kvasnic 50 mg
Rakytník extrakt 10:1
(odpovídá 300 mg rakytníku)
30 mg
Kopřiva dvoudomá 20 mg
Aloe vera 200:1
(odpovídá 4000 mg aloe)
20 mg
Roketa setá etxrakt 4:1
(odpovídá 80 mg rokety)
20 mg
Koenzym Q10 5 mg
Niacin 4 mg (25% RHP*)
Vitamin E 3 mg (25% RHP*)
Zinek 2 mg (20% RHP*)
Biotin 0,03 mg (100% RHP*)
RHP*: Referenční hodnota příjmu. Obsahuje lepek a siřičitany.

Kolik stojí, kde se kupuje a jak se užívá?

✅ Renovix seženete ve volném prodeji v lékárnách, včetně těch internetových. Také ho koupíte na oficiálních stránkách Advance. Jeho cena se v závislosti na akcích pohybuje od cca 349,- do 499,-. V průběhu dne by se pak měly užít 1-2 kapsle. Doporučená délka užívání je alespoň 1 měsíc (a déle).

Hodnocení žen: Stojí za to?

Na srovnávači Heureka má ✅ Renovix celkovou spokojenost 80 %, což není vůbec špatné. Některé uživatelky zmiňují, že jim po prvním balení přestaly tolik vypadávat vlasy. Další si všimly, že se jim vlasy mnohem více lesknou a jsou s jeho užíváním spokojené. V neposlední řadě si některé dámy všímají i jejich zlepšené kvality.

Zkušenosti z internetu

renovix diskuze
Zdroj: Zbozi.cz
renovix zkušenosti
Zdroj: Pilulka.cz

Jaké jsou alternativy produktu Renovix

Většina uživatelů je s ✅ Renovix spokojená, z toho důvodu ho můžeme doporučit i my. V případě, že máte zájem prozkoumat ještě další výrobky na vlasy, nehty a kůži, můžete si přečíst nedávné recenze na doplňky stravy FoligoVlasimoVenira další.

 

Náš finální verdikt? Renovix můžeme doporučit.

✅ TOP 7 vitamínových komplexů nSrovnání vitamínových komplexůa českém trhu

K dokonalému účesu patří krásné a zdravé vlasy, o které je třeba pečovat hlavně zevnitř. Porovnejte si jednotlivé vlasové výživy v našem praktickém testu.

Líbilo se? Dejte nás přečíst také svým přátelům!
Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest

O autorovi

Redakce Dokonalyuces.czNa tomto článku se podílel celý náš tým DokonalýÚčes.cz. Připravujeme pro vás tipy ze světa vlasové kosmetiky, přípravků na vlasy, inspirace a zdraví. A to jak pro ženy, tak pro muže. Zvláštní pozornost věnujeme aktuálním beauty trendům, které vám pomohou vybrat ten správný účes v aktuální době.

Za celou redakci děkujeme, že nás čtete. ❤️